ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe

Príspevok v téme: ako mam schudnut? pls nikajo sa to nehybe
ggggg

prosim vas potrebujem schdnut do mesiaca min 5kg... aj viac,ale ako? drzim 13dnovku,tri dni mi vaha nesla vobec dole,dnessomsa prejedla zo zufalstva.. mne je jedno ja aj jest nebudem len nech schudnem.... schudnem aj ked budem napr jest len 3bit nic ine? ci ako to mam dat co najrychlejsie dole? kazdy den aj cvicim na steperry min 20 min a jedine co tak mi narastli stehna.. pomoc :(

Martin_242

barbee: Fajn, som rád, že si odborník a prenechávam túto tému Tebe, ja môžem ísť s kľudným svedomím spať.
V noci budem zo spánku žuvať, aby som zrýchlil bazálny metabolizmus o neuveriteľných 20% - čo dokáže len jedna jediná neuveriteľne silná chemikália na svete extrémnym zahrievaním vnútorných orgánov a budem sa popri žuvaní smiať jej výrobcom, akýže sú to chumaji, že vymysleli niečo také, keď problém obezity riešie bežná jednoduchá žuvačka.
Blahoželám vynálezcovi žuvačky k nobelovej cene v oblasti medicíny za prevrat v liečbe obezity a zároveň prajem dobrú noc vám všetkým.

(V noci nechávam otvorené okno, čo keby ten bocian predsalen priletel...)

tinka228

ale barbee, veď martin 242 to myslí dobre. A vôbec to nie je o tom, že je starší. No ale je medzi vami 13-ročný rozdiel tak to asi preto si nerozumiete. Aj ja som mala raz 16, takže ťa chápem.

barbee

www.merrylinka.cz myslis nieco taketo akoze ja viem dost vela o dietach anorexii bulimii a prejedani sa a aj o zdravej vyzive a tiez viem ktore myty su myty a ktore nie tak sa tu nehraj na neviem co ked si starsi

tinka228

Nemohol by si ísť poradiť tej Ade24 z inej témy? Je mi jej ľúto aj keď si myslím, že váhu má celkom v pohode. Dnes sú deti na tom aj oveľa horšie. Ale v 11-ich je všetko katastrofa.
PS: ja som to s tým čítaním myslela sebakriticky. Veď matkou som len 9 mesiacov. Naposledy som čítala "love storky" asi pred 12-imi rokmi.

Martin_242

Žvýkáním se zrychluje náš metabolismus až o 20% - Toto dokonca nieje ani len mýtus, ale neuveriteľná sprostosť a každého, kto tomuto uverí musím označiť za duševne silne nevyrovnanú osobu.

A to ostatné sú bohužiaľ len mýty, polopravdy a najčastejšie nezmysly.
Ale kto tomu verí, verí, mne je to v podstate jedno, ak niekomu pomôže viera, že bocian nosí deti, je to fajn.

Martin_242

tinka228: Teba ako zaneprázdnenú matku som rozhodne nemyslel, je jasné, že celý deň skáčeš okolo malého.

barbee: už prosím Ťa prestaň bezhlavo pastovať výťažky diét, lepšie je si otvoriť tabuľky energetických hodnot potravín.

tinka228

No tak ja toho tiež veľa nenačítam, ak mám hovoriť o knižkách (naposledy som čítala knihu Deväť mesiacov otázok a odpovedí, keď som bola tehotná). Čítam skôr časopisy (nie len bulvárne) a hlavným zdrojom informácií je pre mňa internet. Mojimi záľubami sú momentálne domácnosť a 9 mesačný syn. Kým som bývala s rodičmi tak som po práci nerobila nič, iba pozerala telku a popri tom som ešte aj dokázala schudnúť. Dnes som v pohybe ako vstanem až kým malý večer nezaspí a dobre že z toho ešte nepriberám.
K tomu Novému času: máš úplnú pravdu, aj keď ja si ho rada prečítam (keď mám príležitosť, cielene ho nekupujem) aspoň pre zábavu. Môj šéf ho kupoval každý deň a vždy ho nechával voľne položený na svojom stole. Normálne sa nám ani deň neodrátal, kým sa všetci pri tých novinách nevystriedali.
V televíznych novinách povedia aj občas niečo k veci, ale v podstate máš pravdu.

barbee

Jogurty

ANO bílý jogurt, jogurt s nízkým obsahem cukru a tuků, jogurt s nízkým počtem kalorií

např. Activia, Vitalinea

NE smetanové a krémové jogurty, jogurty s velkým obsahem sacharidů

např. Pribináček, Monte