Neviem..podla mna som gay...ale.....

Príspevok v téme: Neviem..podla mna som gay...ale.....
abcde

Citil som nieco k dievcatu...Ono je to vlastne takto - uz od malicka, asi od 7 - 8 rokov som si zacal obzerat chlapcov a samozrejme, trva to doteraz, proste sa za nimi obzriem..V podstate si ale neviem perdstavit, zeby som zil s nejakym chlapom, mal s nim trvaly vztah, ani sex(vlastne ja mam velmi negativny vztah k sexu nielen so zenou ale aj s muzom). Mozno iba ako kamarati. Ja som totiz nemal vela kamaratov, ked som bol mladsi a dost mi chybali. Ked som prisiel na strednu, tiez som bol v triede u chlapcov odpisany..rozpraval som sa jedine s dievcatami. Raz som ale stretol jedno dievca z inej triedy a po istom case som zistil, ze k nej nieco citim, resp. citim sa s nou uplne inak ako s ostatnymi dievcatami..Neskor si zo mna chlapci zacali utahovat, ze sa nespravam ako 17 rocny chlap a ze som stale s dievcatami, a ja som nad tym zacal rozmyslat..Dospel som k zaveru, ze gay som, kedze som si v hlave premietal to, ze sa otacam za chlapcami(niekedy vsak aj vyrazne mladsimi ako ja! - inak mam 17). Potom sa mi to v hlave akosi prehodilo a od toho rozhodnutia sa mi zda, ze k tomu dievcatu uz nic necitim, resp. ze si to vsetko iba namyslam, ale taktiez rozmyslam nad tym, co by bolo, ak by som to nezistil..asi by som isiel do nejakeho vaznejsieho stavu, aj som nad tym vtedy rozmyslal ale teraz sa mi to zda absurdne a zacina sa to otacat...Staci aby som sa dal do reci so spoluziakom( asi jedinym, s ktorym sa da rozpravat a s ktorym komunikujem)a tiez k nemu nieco citim, hoci predtym som k nemu nic necitil a ani ma nepritahoval(v jednom ale som rad, konecne mam rovnocenneho kamarata v triede, s ktorym sa da normalne porozpravat)..Popravde som zmateny..mam aj akysi pocit zmareneho vztahu s dievcatom, ktory nemusel byt marny a so zistenim, ze som na chlapcov, sa to vo mne akosi zlomilo..Jedno je vsak iste - s chlapom urcite do nijakeho vazneho vztahu nepojdem aj keby som bol gay(co asi som) - proste podla mna by som sa necitil s nim stastne, aj keby ma pritahoval. Zato s tym dievcatom som to rozhodne planoval..skoda...ako mam teraz pokracovat?? Vzdy budem totiz na pochybach a skor uverim ze som gay ako ze nie som...Mimochodom zenske telo(napr. pri lesbickom sexe alebo podobne) ma vzrusi ale to musim mat naladu...na sex alebo striptiz gayov sa velmi nepozeram(vlastne som ho nikdy nevidel)..nejako to nemusim, ale to asi nie je sposobene tym, ze ma to nevzrusuje, ale tym, ze to nepovazujem za spravne(proti gayom ale ja nic nemam).

egresko

No fuj, to je dost nechutne olyzovat sa s chalanom nemyslis? Sa zamysli a bojuj s tym, treba sa ti mnozit a takto by si dopadol naozaj tragicky.

katka23

a ved skús ist na dizu daj si tam šloofíka a zbal daku holku, pri tancovani uvidiš či ta bude priťahovať, ved o nič nejde

katka23

no podľa mna tiež nie si gay, to ze sa obzeras po rovnkom pohlavi môže znamenať nieco uplne iné. ja som tiež 100% na mužov a ked je pekna baba s obdivom sa na nu pozriem :) a medzi spoluziakmi si bol jednoducho iný, podla mna preto lebo si citlivý a este si myslím že máš nejaký dar o ktorom nevieš, si výnimočný a ked troška dospeješ aj zistiš v čom. Takže fakt neboj, časom sa to všetko vyrieši uvidiš

abcde

nj, ved o to prave ide, prilis rozmyslam, to znamena ze si prilis vsimam okolie a aj sam seba a to znamena, ze sa musim vyrozpravat ( stretol som sa s nazormi, ze toto vsetko je poprepajane), a to znamena, ze v triede nie som velmi oblubeny a tak som sa uzavrel do seba, zacal som rozmyslat sam nad sebou a uz sa to viezlo..mimochodom velmi rad by som bol keby to bolo iba v mojej psychike, ale v podstate som nasiel niektore "dokazy", o ktorych viem na 100 percent(o tych som uz pisal), a preto som dospel k takemu zaveru, k akemu som dospel..urcite sa nechcem zviditelnit, pretoze to tajim a uz len napisat do tohto fora ma stalo vela odvahy..mimochodom mam aj take detske spravanie, este v 15-stich si ma ludia mylili s 11 - rocnym, a v podstate som bol taky "nevyvinuty"...teraz to je podobne..nevyzeram na 17 a nespravam sa urcite tak...rodicia aj chceli aby sme sa odstahovali na vychod - do KE, aby som isiel do inej triedy, ale ja som nechcel, povedal som im ze to bude rovnake(a aj s rodinnych dovodov sme nakoniec ostali na zapade)...mimochodom co sa tyka tej citlivosti - ja som melancholik - cholerik a u mna nikdy nemozes ocakavat stalu naladu po cely den, obcas sa pekne rozzurim a obcas som zase citlivy..som ako pocasie.

abcde

a este nieco - chlapci vnimaju takych ako som ja uplne inak ako dievcata. S dievcatami sa da skoro vzdy v pohode rozpravat(aspon sa dalo), ale s chlapcami to bolo tazke..a vzdy mi na strednej chybal nejaky kamarat - chlapec, s ktorym by som sa mohol porozpravat normalne, bez toho aby tam padlo nejake zle slovo a v podstate sa nasiel(po dvoch rokoch), takze ked som s nim, tak sa aspon necitim ako vydedenec,neviem..mozno aj preto sa obzeram po chlapcoch, lebo chcem mat nejaku partiu, do ktorej by som zapadol(problem je, ze sa obzeram po povedzme mne "sympatickych")...na zakladnej to bolo ine tam som zapasoval do triedy, ale na strednej nie..

abcde

nj, ved o to prave ide, prilis rozmyslam, to znamena ze si prilis vsimam okolie a aj sam seba a to znamena, ze sa musim vyrozpravat ( stretol som sa s nazormi, ze toto vsetko je poprepajane), a to znamena, ze v triede nie som velmi oblubeny a tak som sa uzavrel do seba, zacal som rozmyslat sam nad sebou a uz sa to viezlo..mimochodom velmi rad by som bol keby to bolo iba v mojej psychike, ale v podstate som nasiel niektore "dokazy", o ktorych viem na 100 percent(o tych som uz pisal), a preto som dospel k takemu zaveru, k akemu som dospel..urcite sa nechcem zviditelnit, pretoze to tajim a uz len napisat do tohto fora ma stalo vela odvahy..mimochodom mam aj take detske spravanie, este v 15-stich si ma ludia mylili s 11 - rocnym, a v podstate som bol taky "nevyvinuty"...teraz to je podobne..nevyzeram na 17 a nespravam sa urcite tak...rodicia aj chceli aby sme sa odstahovali na vychod - do KE, aby som isiel do inej triedy, ale ja som nechcel, povedal som im ze to bude rovnake(a aj s rodinnych dovodov sme nakoniec ostali na zapade)...mimochodom co sa tyka tej citlivosti - ja som melancholik - cholerik a u mna nikdy nemozes ocakavat stalu naladu po cely den, obcas sa pekne rozzurim a obcas som zase citlivy..som ako pocasie.

alic3

caute. vlastne ani neviem ci ti chcem davat nejake rady. len som chcela napisat, ze je jedno ci si na chlapcov alebo dievcata, ale z toho co si napisal, je jasne, ze si chalan, ktory je uplne zlato citlivy a dokonca aj rozmysla (co sa len tak nevidi):). takze kasli na to, co si o tebe pomyslia ini. si proste super, taky aky si a keby mal niekto iny nazor, tak si moze...:b