píše si s inou

Príspevok v téme: píše si s inou
lochnes

ahojte. s priatelom sme spolu už vyše 5 rokov a asi pred dvoma mesiacmi som zistila, že si esemeskuje s nejakou babou.neboli to len také nevinné smsky. mali trochu sexuálny podtón. povedala som mu ze o tom viem a presviedčal ma že sú to len smsky ze s nou nič nemal a že to uz skoncilo.vôbec neviem načom som lebo stále si predomnou skrýva mobil a vždy znervoznie ked si ho chcem pozriet.a ked sa ho spytam či si s nou este píse tvrdí ze nie. mate s niecim podobným skusenost?

micacica

povedala by so mu ze stratil moju doveru! -nech mi ukaze mobil a ked nie tak je konec! zobud sa uz a nechod okolo horucej kase ublizujes iba sebe mila lochneska

lochnes

no raz som si ho od neho vypytala lebo som si potrebovala zavolat a dal mi ho ale hned ako som dovolala tak si ho zobral naspet

micacica

No tak ta sms-ka ma dostala - KONIEC by som zavelila - nech si ostatne naivky rozmyslia co povedia, dva tyzdne ? a co s nou chrapal pred dvoma tyzdnami cico?doslaka

madmeoiselle

lochnes a to ti nie je podozrive, ze si dava pozor na tel? Akoze ja ked som s mojim drahym, tak mam co aj viem vypnute zvonenie a tel v kabelke, sice vzdy mi vycita ze ho pred nim skryvam,ale mne nezvykne nik okrem neho ani volat tak naco ho povalovat niekde po dome. Ved ked chce, pojde do kabelky a moze si ho hociked ypozriet ja s tym problem nemam ziadny. Ale zase ze ked si strazi tel ako oko v hlave tak to podla mna nie je normalne. Tak si ho od neho vypytaj, nech ti ho ukaze ak nema co skrvat, ak odmietne a zacne sa vyhovarat, vies ktora bije. Ak ti ho da bez vsetkeho mozno je to na lepsej ceste

mademoiselle

catherin, ale chlapec moze byt opatrnejsi a sms vymazavat aj tak sa da... , ex to tak robil ale mal smolu ze ja som dotycnu poznala a raz som si od nej posielala sms a tam son nasla sms od neho adresovane jej. No co stava sa. Niektori chlapi su riadne svine

ooo

meno ...moj najkrajsi chybaju mi tvoje bozky tuzim po tvojom telicku uz dva tyzdne sme spolu neboli teraz som tu sama a budem mysliet nato ake by to bolo krasne sa stebou teraz milovat tato sms ma pripravila o rozum

mademoiselle

lochnes vies reci reci reci, moj byvaly ma tak dokazal oj..bavat, ze som mu verila ako sprosta, tiez boli smsm a tiez reci, ze pisat je ine ako spravit. Odpustila som,ale potom som si trieskala hlavu,aka som mohla byt taka hlupa. JA viem, ze ho lubis a ze je to tazke,ale je to len na tebe, ci zo seba nechas robit hlupu,alebo sa k tomu postavis celom. Keby to urobil raz, nepoviem,ale opakovane ti klamal a ty mu to takto lahko nechas prejst? No eviem dievca, ale vidiet ze si zalubena a slepa. Vyuzivato ten chrapun, lebo ja viem co citis, nahovaras si, ze uz to neurobi a ze ved povedal to a to. Ale vies aj ja mozem povedat ze zajtra ti pred dom postavim cervene lamborgini. Ale je to na tebe ako s aty rozhodnes, ja len psiem svoju sksuenost, mozno ti pomoze, mozno nie. Ale velmi by som sa nepsoliehala na to, ze uz to skoncilo. To by si s nim musela byt 24 hodin denne ay si vedela ze je to pravda, co prepokladam nie si.

catherin

Lochnes nechcem ta ranit, ale podla toho co pises ta klame a prestat s tym urcite nechce. Ked si mu to prvy krat vytkla tak povedal ze s tym prestane a potom ti omylom posle sms ktoru chce vymazat??? Vymazanie ma daleko od odosielania sms. My baby sme take ked lubime nechceme vidiet pravdu! Vselijako si to ospravedlnujeme. KLAME TA!!! A rada? momentalne by som sa k teme nevracala, akoby nic ze mu verim ale potajme by som mu kukla do toho mobilu. Bohuzial je to hnusne ale rozhovor v tomto pripade nepomoze ked s tym neprestal po tvojej prvej vytke. Len by zapieral. Z nejakeho dovodu je pre neho asi vzrusujuce pisat si s nou takto...Drzim palce a daj vediet. Ozaj a ked tam tie sms najdes ber "roha" a najdi si lepsieho...