vnutorna horucka .

matka11

Ja to mam tiez uz asi zo styri dni, ze mi je zima, mam zimnice, kozu mam horucu a citim sa uplne ako keby som mala horucku ale ked si odmeriam tak nic. Tiez si to neviem vysvetlit ale pripisujem to tymto chladnym jesennym dnom...

Lusinka

Pred dvoma dňami ma stále striasala zima, nevedela som sa zohriať celý deň. Triaška mi prešla ale od včera som stále taká oťapená mam pocit ako keby sa mi točila hlava ale netočí sa mi, poobede sa cítim unavená ako keby som vykonávala nejakú prácu a chce sa mi spať vždy. Chvíľu mám pocit, že mi je strašne teplo chvíľu mi je normálne Nemôže to byť niečo ako vnútorná horúčka???

everlin

ahojte,mam takyto problem. z nicoho nic som dostala cez den zimnicku,a potom mi zostalo velmi teplo,ako keby ma palilo cele telo, kazdy sval a aj klby, zacali ma boliet clenky.
Potom to prestalo a teraz v noci, opat to zacalo.
Co to moze byt a ako mam postupovat,ked sa chcem zotavit.

Dunde

prevarit vodu, do nej nastruhat CERSTVY zazvor. Musi stipat v krku ked pijes. To je moj recept. N druhy den beham bez horucky a bez bolesti v krku.

alenka000

Poraďte mi niekto prosím ako sa zbaviť vnútornej horúčky a toho neutíchajuceho smädu vypijem hektolitre vody čaju džusu kompotov a nič stále smäd. ďakujem za rady /popritom kojím snažím sa/

maciocicka

nakontaktuj sa , Miro, na www.tcmclinic.sk
toto vie tradicna cinska medicina riesit.
Co sa tyka boelsti hrdla, ta byva casto aj od "ohna v Peceni" . Maju to najma mladi ludia a najma chlapci, kedze su prejangovani, pripadne potlacaju emocie a potom si to vsebe zarabaju. Ak by im urobili vyter z hrdla aj tak by tam nic nebolo. Takto vie hrdlo boliet aj mesiac. Antibiotika su zbytocne. Ani teplota vtedy nebyva. Lebo to nie je ochorenie zvonku, ale z vnutornej priciny..

RNG

Napuchnuta vrchna pera je na 99% utok herpesu(HSV1), ktory zialbohu neutoci len na peru, ale aj na ine sliznice vnutri tela a nervove obaly.
Kedze prakticky kazdy z nas tento virus nosi v tele cely zivot, jeho vonkajsi prejav je sposobeny znizenou viralnou imunitou, co tu bolo uz mnohokrat spominane, aj prostriedky ako si ju zvysit. Pouzi vyhladavac a ak ti nepracuje , mozes vyhladat rovna cez google.sk zadanim slov Herpes, rng

beba98

v noci som mala asi vnútornu horúčku.. napuchla mi horná pera (strašne to bolí) nemámchuť jesť, piť.. mám poruchy spánku, stále ma bolí hlava, mám hrču v hrdle a už pri prehĺtani sliny ma to bolí.. ústa mám opuchnuté od 05:00 rána a teráz je 18:30 a stále ich mám opuchnuté a bolestivé, kúpila som si mastičku Vectavir.. Ja už neviém čo mám robiť :/ sa cítim jakeby som už umrieť mala :/

delphia

Mirino a brali ti aj krv na serologicke vysetrenie? mozno mas plucne chlamydie, EBV a nasledne trpis syndromom chronickej unavy

MIRINO 8*

MAM 26 , POCITUJEM NEUSTALE VNUTORNU HORUCKU, NEUSTALE NAVALY TEPLA. SOM STALE UNAVENY, NIC NEVLADZEM UROBIT, PRI PRACI SA HNED UNAVIM. NIC MA NEBAVI A MAM AJ PORUCHY SPANKU. LEKARI MI V KRVI NIC NENASLI. SOM ZUFALY