Každý si myslí že som hrozný blázon a ja NEVIEM čO MáM ROBIť

Príspevok v téme: Každý si myslí že som hrozný blázon a ja NEVIEM čO MáM ROBIť
anka156

Uz neviem čo mám robiť som už na dne svojich síl, už nevládzem....psychicky som na tom hrozne....horšie a to ovela ako v anorexii.... Celý môj doterajší svet sa mi rúca pred očami - kamarátky mi len hovoria že sa mám zmeniť, že som hrozná a ja už neviem ten tlak zniesť.....možno majú pravdu v tom že som suka ale myslela som si že ma majú radi, kedže ja ich mám velmi rada......ale ked mi to tak hrozne povedali......nič si na mne nevážia a myslia si že som blázon, lebo mám veľmi energickú povahu a som aj náladová......ale to neni všetko.......chlapec ktoreho milujem a on za tú lásku ozaj stojí si myslí to isté a občas sa ku mne síce správa tak ako keby mu na mne ozaj velmi záležalo a mal ma velmi rád ale občas ako keby ma ignoroval a zosmiešňoval....už neviem čo mám robiť, každý si myslí že som blázon kedze som mala anorexiu a ja newem ako to odčiniť ako kazdemu dokazať ze stojim aspon o trocha úcty a lásky....už nemám chuť trpieť pre to a plakať po nociach a počúvať narážky na mna, lebo ja dobre viem ze mam aj plusy a minusy a ze je minusov mozno viac, ale viem o svojej hodnote......ja už vážne nevládzem.....už nedokážem ísť dalej....pomoc!!!!!!

miriamka

Ahojky.
Začni v prvom rade od seba, nemylsi na ostatných . Prečítaj si literatúru ak Ti môžem doporučiť " Ako sa mať rád " od V. Sineľnikov, S. Slobodčikov a " Láska sa rodí v tebe " od Louise L. Hayová. Je možné, že si to prečítaš aj niekoľko krát, uvidíš, že pochopíš samú seba a zmeníš svoje správanie ani nevieš ako a okolie sa bude k Tebe správať úplne ináč. Držím palce.

lolololo

Dan Millman - Cesta pokojamilovneho bojovnika
Zohnaj a precitaj si.
Krasna knizka a uvidis, ze tvoj zivot nabere novy smer.
Isto plnohodnotnejsi.