Herbalife - potrebujem pomoct

majaS3

darkmother, ano je mi jasne ze vysledok by mohol byt rovnaky alebo podobny, ale ide o to ze ten kokteil je ovela vyzivnejsi ako jogurt... mne navyse chuti, ale samozrejme ze je to na kazdom ako sa rozhodne, ci investuje alebo nie. Nevravim, ze sa inak schudnut neda, to nie. Ale v ramci herbalife je aj kontrola kde ti zmeraju milion hodnot a vidis vysledky hned a motivuje ta to chudnut a vydrzat tento rezim dalej - a to je pre mna to najpodstatnejsie - motivacia... a ked prepocitam kolko penazi ma stali lieky, doktori a podobne a pritom vysledok ziaden, tak toto je zatial minimalna investicia.

darkmother

majkaS3, pekne si to napisala - zapojit rozum, vecer nejest. keby si rano jedla namiesto napoja jogurt, vysledok by bol uplne rovnaky.

majkaS3

Ja uzivam Herbalife 3 mesiace - kokteil na ranajky a vlakninu Fiber 2 tablety rano. Zatial som schudla 6 kil a pritom sa stravujem uplne bezne, t. z. mam na ranajky kokteil, desiata ovocie alebo nieco sladke, na obed mozem hocico vratane sladkeho, olovrant zelenina a na veceru (do 17.30) vsetko okrem cestovin, ryze a pizze (teda jedal s velkym mnozstvom sacharidov). S herbalife som preto velmi spokojna, chudnutie je sice pomalsie, ale ZDRAVE bez JOJO efektu a telo sa prirodzene detoxikuje a vyzivuje tym kokteilom. Vypijem minimamlne 3 litre vody denne a sem-tam cvicim, ale mozem povedat, ze da sa chudnut aj bez cvicenia. Moj problem bol ten, ze som pribrala z 63 kil na 72 behom pol roka - zistili mi znizenu funkciu stitnej zlazy... Teraz sa citim ovela lepsie a myslim, ze na mojom pripade vidno, ze nemusite hladovat, staci byt disciplinovany v strave, jest viackrat denne, pit (cista voda, max. caj), neprejedat sa a HLAVNE NEJEST VECER! A ak si to v hlave clovek neusporiada, nikdy neschudne, pretoze vsetko je v hlave. :)) a aj ked nemate rano chut na sladke, preventivne si ho dajte, lebo vas to chyti vecer a to je ovela horsie. Samozrejme strava musi byt bohata na zeleninu rozneho druhu, aby ste nemali prekysleny organizmus, lebo ten spalovaniu tukov brani. U mna je totiz problem s pomerom tukov v tele, zatial vsetko co som schudla, bolo z tukov, nie zo svalov a to je to najdolezitejsie. :) Tak vela stastia prajem :)

oklamana

Dobry den. Prosim je tu niekto kto chcel zarobit na predaji produktov Herbalife a teraz od neho vymahaju peniaze ? Nakolko mam skusenos, ze som ako predajca vratila tovar a moja dilerka nezahodila sek na tu hodntu a teraz ma dala na sud a vymaha odo mna peniaze :(

bibap

monza - drzim palce, pojde to dolu uvidis..
skus si kupit v sportovych potrebach urychlovace metabolizmu.. to ta nakopne..a zacni cvicit ak necvicis

monza

aj ja beriem 1 mesiac kokteil, čaj,vlákninu, schudla som 2 kg. Čiže, je to pomalé, ale správne chudnutie. Pri vážení mi zistila poradkyňa, že aj zo svalov mi ubudlo, a teraz som pridala ešte protein, no uvidím.

bibap

monza - mala som thermocaj, potom tu vlakninu a shake. Uplne v pohode za pol roka bolo 11kg dolu.. Teraz sa na to zase chystam, lebo som po porode a mam 25 kg navyse :((

bibap

ja mam super skusenosti s Herbalife... schudla som 11 kilo bez hladovania. Nie som ziaden distributor a zo zaciatku som bola proti Herbalife, ale mala som kozmeticku ktora bola distributorkou a bola neoblomna...
taka neoblomna ze som si produkty kupila, zachutili mi a schudla som krasne..