Herbalife - potrebujem pomoct

hedviga

A čo máš na chudnutie?Koktail?A čo k tomu?Tri týždne a nič?Piješ to ako náhradu jedla?Koľko vody piješ denne?A pohyb denne?To nieje len tak že to zapiješ za jedlom a čakáš zázraky...

hedviga

Ahoj.Moja sestra kozmetiku používa viac ako dva roky,mala hrozne akné a teraz má čistú pleť.A skúšala veľa vecí.Ja som mala strašne mastnú pleť a pritom som si nedávala žiadny krém.Sadu NouriFusion mam druhý mesiac a mastnota zmizla.A ešte mam malú pigmentovu škvrnu pri oku a tezaz len uplne zblízka ju vidím,ešte taký mesiac a zmizne úplne.Super.

elen666

no zaujimave citanie a presne som sa len utvrdila v tom co som si o tejto firme myslela už dlhu dobu a tie diamanti totalna kravina na entu!!!!!

anakonda87

Pozrite si www.emms.cz

Dobrý deň. Poradcov Herbalife a iných podobných dobrých zdravých produktov je veľa a preto to máte ťažké so zárobkami. Slováci žiaľ Bohu neradi investujú do prevencie svojho zdravia a chudnutie ich vyjde príliš draho a znova priberú ak nezmenia štýľ života. Potom nadávajú, že to nefunguje. Pritom toje najidálnejšie chudnutie so všetkým, čo je dôležité pre náš organizmus. Preorientujte sa rýchlo na iný Biznis a získajte do svojich sietí spolupracovníkov, ktorí nemusia nič pravidelne nakupovať, aby ste mali provízie a medziprovízie. Potom budete mať následne dosť klientov, čo budú mať na svoje zdravie peniaze. Je dobré mať do svojho portfólia aj niečo iné Najúspešnejší spolupracovníci sú u nás z oblasti Herbalife, kozmetiky a poisťovania, ktorí pochopili jednoduchosť tohto Biznisu aj cez net, kde nemusia robiť prezentácie a stretávať sa s ľuďmi, ktorí nemajú o takúto prácu záujem. Neustále mať svoje peniaze vo výrobkoch, ktorých sa doslova neviete zbaviť a vymýšľať stále nejaké finty na klienta, aby si prišiel k Vám za 6 EUR ošetriť pleť. Dohromady ste nič nezarobili a robili ste všetko preto, aby si niečo kúpil alebo prišiel aj nabudúce. To sa málokedy stáva. Stále však máte v zálohe ešte naše diamanty, ktoré im ešte môžete ponúknuť. Ľudia, ktorí k Vám prišli chceli tiež niečo v oblasti podnikania dokázať, ale veľmi rýchlo sa toho vzdali, lebo na kvalifikáciu potrebovali veľa peňazí a pritom si neuvedomovali, že na podnikanie treba oveľa viac. Napokon si ešte požičajú nemalú sumu a budú ešte na Vás nadávať, že ste ich dostali do problémov. Ostávajú len tí najviac zapálení, ktorí však veľmi ťažko zvládajú túto situáciu a aj po rokoch trápenia odchádzajú z takej peknej práce, lebo to nezvládajú finačne a ešte sa aj zadĺžili. Viem o čom hovorím, lebo Ja som to robil už pred 20 rokmi a bol som na vysokých postoch aj tak sa mi postupne rozpádavali štrutkúry. Nedalo sa to zvládnuť ani psychicky, lebo treba robiť stály nábor aj predávať. Zachránil som ich čiastočne lebo som vedel stále nájsť niečo nové. Aj táto ponuka je dosť nová a nemá konkurenciu. Stadiaľ už nikto inde neodchádza. Majiteľa Herbalife som poznal osobne a bol som tejto práci oddaný celým srdcom, ale nedalo sa to zvládnuť. Ťažko sa presadzuje na Slovensku zdravý štýl života a získať zahraničných spolupracovníkov je dosť problém. Poznám to z vlastných skúseností. Táto ponuka Vás nechcela odhovoriť od Vašej aktivity v oblasti zdravia, ale informovať, že je aj iná zaujímavá činnosť z ktorej budete dostávať peniaze stále, bez predlžovania licencie a príjmy celý život pri získaní len dvoch spolupracovníkov a bez neustálych nákupov. Samozrejme ich treba mať čo najviac, aby ste veľmi veľa zarábali. Investícia je len raz 100 EUR a webová stránka zadarmo, čo je oveľa ľahšie k nám niekoho získať. Potom len zavoláte aj tým, čo už skončili s Vami spolupracovať a poviete im Vašu stránku. Po vzhliadnutí tejto prezentácii málokto odmietne túto ponuku. Okrem toho dostanete ubytovanie v Tatrách zadarmo pre celú rodinu aj priateľov a iné rôzne výhody, čo nedostanete nikde. Týka sa to všetkých našich spolupracovníkov. Neberte to ako agitáciu k nám, ale možnosť zvážiť našu ponuku. Super Biznis na www.diamant.tym.sk S pozdravom GC - team.

heta

Ja mám tiež skúsenosť s produktami Herbalife!Moje deti 8 a 10 rokov, berú kokteil a aloe, raz do roka a poviem Vám ako začala jeseň, ešte choré neboli...Myslím, že to vôbec nie sú vyhodené peniaze...stačí jedna angína a v lekárni necháme kopu peňazí..a keď sa to opakuje viac do roka , tak posúďte sami..dokonca poznám aj pani,čo si s Herbalifom vyliečila rakovinu pľúc..nádor vykašľala..kamarátka sa s Tanq Quei zbavila menštruačných bolestí..vedela by som veľa príkladov...

PetronelaPet

Vyskusaj produkt Body Shape od firmy ProLife z Noveho Zelandu. Je 100% prirodny a pomohol nielen mne ale aj mojim dvom spoluziackam. Da sa kupit uz aj u nas na -odkaz odstránený- ;-)

Wandička

Rozhodla som sa aj ja prispieť do tejto diskusie. Moja skúsenosť s produktami je veľmi pozitívna. Moje dlhoročné problémy s pleťou sa vyriešili za pár mesiacov po používaní kozmetiky Nouri Fusion. Po druhom pôrode u mňa nastali časté bolesti hlavy, sprevádzané migrénami. Keď som začala piť čaj, aloe, užívať vlákninu a kokteil tak sa moje telo vyčistilo a tým pádom aj moje problémy zmizli. A taktiež kŕčové žily, ktoré sa začali už objavovať. Moja známa, ktorá bojovala 3 roky zo zlými krvnými výsledkami, dokonca chodila na infúzie, lebo už nemala žiadnu imunitu, tak je veľmi spokojná.Jej krvný obraz je omnoho lepší a imunita sa tiež zlepšuje. Určite nelutujeme ani jedna peniaze, ktoré sme dali na svoje zdravie.

mimuša

zdravim všetkych...moj osobny nazor na herbalife...NIKDY VIAC !!!

moja mama mala nadvahu - bohužiaľ u nej je to sposobene tym že je lekarka, cele dni a noci na operačke a teda nepravidelna strava..... tak sa nato dala...prvý raz nechala za všetky tie tabletky a kokteil vyš 5000sk. musím povedať, že som bola prekvapená, ako poctivo to brala..fakt chcela...ale výsledok nikde...vraj - bolo jej povedané - že telo potrebuje viac času a že jedna dávka nestačí...tak zobrala dalšiu sériu (t.j. dalším cca 5000sk). to už boli dva mesiace, zlepšila si pitný režim - uznavam, že to potrebuje každý a je to prospešné -, pridala ovocie a zeleninu, ked sa jej dalo aspon pohyb v podobe chodzy...nech mi nikto netvrdí, že by neschudla, ked by tie výrobky skutočne boli také super, ako nám ten ich distribútor tvrdil !!! fakt . ako tu píšu iné kočky, namiesto tých umelýn v podobe prášku mohla jesť ovocie z našej záhrady.

ale to je moja mama....moja osobná skúsenosť bola s ich kozmetikou Nouri Fusion. Mam - teda mala som - veľké problémy s akné, hoci mám už 23 rokov. skúšala som všetko možné z lekárne, kupovala som si vždy celé sady, tak som do svojej pleti vrazila nemalé peniaze....no nič...tak osm si povedala..skusim. Za sadu s maskou, nočným krémom a očným gelom som dala bezmála 6000sk. Nieže mi to na tej tvári neurobilo nič pozitívne, ale naopak - zhoršila sa mi !!!!!
kožná mi potom povedala, nech to okamžite hodím do koša, vrak kto mi poradil také svinstvo na tvár...poviem vám, teraz mám tvár ako bábätko, používam 3 mesiac inú komplet radu kozmetiky...
takže ked mi niekto povie, aké je herbalife super, asi mu už niečo od srdca poviem...možno to niekomu fakt pomohlo, netvrdím...
no našu rodinu to dostalo o tisíce korún...