Herbalife - potrebujem pomoct

lolololo

no,ja som si bohužial objednala až 3 balenia. stálo ma to kopec penazí. teraz by som do toho už nikdy nešla. kolko by bolo za tie peniaze zdravého jedla a pre celú moju rodinu. bola som blbá. schudla som iba 4 kilá. momentálne mám už vyše 30 kíl dolu. ale to je o inom. pomohla mi stránka :
-odkaz odstránený-
som velmi štastná...

pepan9

Zdravím, pokusím se stručně s produkty Herbalife, jsme se jako rodina dostali do styku asi před 5 lety, manželka si zhubla 7 kilo, já si přibral 6(ještě bych trohu chtěl), děti přestali chodit na alergologii a když jsme k doktorce dorazili na povinnou kontrolu v 7 letech, tak si zmínila, že nás dlouho neviděla (tehdy 2-3roky) a to děti mají herbik jenom ke snídani+ bobule podle potřeby(vláknina, guarana, multivitamín, herbalifeline)+ aloe jako první s vodou po probuzení, kdyby nedostali koktejl, tak by se sami ptali proč, kdežto švagrová, že je tam u lékařky)každou chvíli, na 155cm, má kolem 100kil(odhadem před námi si na váhu netroufne stoupnout) a nikdo v okolí nedokáže ani začít pít vodu což je totální základ !!! 4dcl na 10kg váhy což je minimum, čtu tady také jak to jde bez herbiku, ale spočítejte si kolik sníte v těch vašich různých dietách bílkovin, protože pokud málo, tak budete hubnout svalovou hmotu!!! a po skončení naberete rychle zpátky, protože ta svalová hmota o kterou příjdete nesprávnou dietou spaluje 3x více než tuková hmota a vy si vlastně dobrovolně snížíte metabolizmus, jinak ta švagrová nedávno po porodu dřela(počítala kalorie, jezdila na Orbitreku, chodila na procházky...no a večer snahu podělala tím, že si dala několik sklenic vína) i tak zhubla, ale asi tušíte že svaly dala dolů 9 kil, ale jen přestala tak během týdne měla 4 zpátky a nedá si říci a nedá. Přeji hodně štěstí při hubnutí, ale tuků!!!! :-)

MarekSulak

Máme výsledký aj u detí a aj s alergiami, ale musím prízvukovať že produkty Herbalife nie sú lieky takže nemôžte čakať za určitú dobu zaručený výsledok, tých alergií sa telo zbavuje samo a produktami ho detoxikujeme a doviživujeme čím mu na to vytvoríme ideálne podmienky.

Nejde o to len schudnúť, to sa dá aj papaním zeleninky, ale hlavným cieľom je zrýchlenie metabolizmu a to zeleninkou nedosiahnete. Proteíny zrýchľujú metabolizmus a v zelenine ich veľa nieje. Preto moje klientky nemajú jojo efekt lebo zrýchlime metabolizmus.

Keď sa prášok zmieša s mliekom, džúsom alebo vodou a nechá sa pár minút postáť tak vznikne ľahké a rýchlo stráviteľné tekuté jedlo ktoré nezaťažuje žalúdok a telo na strávenie žívín z tohto jedla minie minimum energie.

marek@krotiteliatukov.sk

hruska33

Chcela by som sa opýtať na nejaké skúsenosti s Herbalifom a alergiou. Nemám záujem chudnúť, ale údajne sa niektorí ľudia zbavili alergie po užívaní produktov. HL produkty sú odporúčané aj deťom /konkretne 8 ročný chlapec, ktorý trpí alergiou na roztoče/ a chcela by som vedieť či s tým uživaním pre deti má niekto skúsenosť. Ďakujem a prajem prekný deň...

no herbalife

Marecku moj,mas pravdu,ze chudnutie s praskami je "najednoduchsie",ale vobec to nemusi byt Herbalife,ale su aj omnoho ucinnejsie a lacnejsie a urcite si nemal vsetky len spokojne a mas pravdu,funguje,ked 2-krat za den zjes koktejl a pomedzi to ovocie,ale ono to funguje aj bez toho koktejlu,keby si niekto dal radsej zeleninovy salat a este ho to vyjde aj lacnejsie
a ak mi tu budes pisat,kolko vela vyzivnych latok obsahuje koktejl,tak si uvedom,ze je to prasok,ktorý je v anorganickej podobe a telo musi vynakladat urcitu namahu,aby z toho urobil organicku,kedzto pri ovoci a zelenine to nehrozi...

MarekSulak

Zdravim všetkych chudnutia chtivych :)
Na začiatok chcem povedať že som distributor firmy Herbalife a ked som videl tuto rubriku nedalo mi nenapisat.

Za 2,5 roka čo pracujem s produktami herbalife som od žiadnej svojej klientky nepočul že to nefunguje a každa jedna schudla. Ak človek uživa produkty v režime chudnutia a nieje disciplinovany tak je jasne že sa žiadany efekt nedostavi a vtedy je najlahsie sa vyhovorit na to že to nefunguje.
Ked mi pride klientka na vazenie a postavi sa na vahu plus zmeriam centimetre a nezislo to dole tak bez toho aby som sa ja nieco vypytoval sa sama zacne priznavat ku vsetkym hriechom ktore za tu dobu spravila a je hned jasne preco sa vaha nepohla smerom dole.

Zo skusenosti ktore mam si dovolim povedat ze chudnutie s produktami Herbalife je najjednoduchsie.
Ked telu každý deň dodáte potrebné vitamíny, minerály, bielkoviny, vlakninu a nenasytene tuky a to všetko ma spolu menej kcal ako vase telo za den spali tak je to jednoducha matematika telo si spaluje zasoby energie ktore ma - TUK :)

Je dolezite aby ste mali dobreho poradcu ktory sa tomu rozumie a ktoremu zalezi na tom aby ste schudli!

ak niektore/ý z vás papate produkty herbalife a mate pocit ze vám to nejde alebo ze to nefunguje tak mi kludne napiste a ak budem vediet tak vam poradim a pomozem :)

Marek Šuľák
marek@krotiteliatukov.sk

misiiiii

Ahojte, moja sestra mala taktiez nadvahu,,po tom ako skoncila strednu, zacala stym nieco robit a tak zacala cvicit a zdravsie sa stravovat, schudla niekolko kil a celkovo vyzerala dobre,,,potom som ju nahovorila na jedo posedenie s kozmetickou co robila s Herbalife a sestra nakolko este stale nebola spokojna zo svojou postavou sa rozhodla dat sa na tu "zdravu" vyzivu,,,brala tie tabletky a rozne pripravky skoro rok, a prbrala na taku vahu ako predtym ak nie viac,,,len rozdiel je vtom ze sestra to nevidi,,,do mna huci ze ako vyzeram a ze vsade mam slaninu, popritom ona jej ma o hodne viac, a nieje to len moj nazor,,podla mna je to pripravok na vygumovanie hlavy alebo co,,,sestra sa z toho nedostala doteraz dufam ze raz hej,,,,

Sara1

Ahojte holky, čo chcete schudnúť,

nekupujte si drahé prípravky, ani boh nevie, čo v tom skutočnosti je...
Môj skromný názor na to, ako byť štíhla: :-))

Raňajky: hlavne ovocie, kde základ tvoria 2 banány + to, čo je, napríklad jabĺčko, mandarínka, kiwi a určite vždy pridám hrsť orechov, ľanových, sezamových a slnečnicových semien /dostať bez problému v každom Kauflande/ a hrsť strúhaného kokosu a mandlí.

Obed: klasika: polievočka + hlavný chod,pôvodne som jedla komplet všetko, teraz si vyberám na 99% len bezmäsité jedlá /potom, čo som videla na youtube video Meet your meat/

Večera: graham rožky s maslom a so syrom + strašne veľa zeleniny /uhorka, paprika, reďkovka, kapusta, nakrájaný pórik,...čokoľvek, čo máte po ruke/ Tie, čo si môžete zeleninku i ovocie samé dopestovať ste na tom úplne ideálne, lebo viete, čo papáte :-), a že to nebolo striekané alebo genet.modifikované.

Ráno si môžete dať aj jogurt s graham pečivom a poobede sem tam aj niečo sladké, ak sa nedá bez toho, alebo skúste tvaroh a na to med.

Ale hlavne!!! Láska k sebe, svojmu telu /prečítajte si knihu Louis Hay : Miluj svoj život, alebo Láska sa rodí v tebe, na začiatok + vrelo odporúčam jogu, je to zázrak na upokojenie mysle, dôležité je, aby ste neboli nervózne a nemysleli príliš často na jedlo/ a ešte pozitívne tvrdenia nech sú vašou rannou i večernou motlitbou, na nete ich nájdete veľa, môžete si vypracovať aj svoje vlastné.

Sledujte sa ako myslíte, nepodceňujte sa nikdy, neurážajte a nezosmiešňujte samé seba, ani druhých, snažte sa zamerať svoju myseľ len na pozitívne a pekné veci vôkol vás a ak je to možné, snažte sa rýchlo zamilovať... :-)))

Good luck to everyone!