Syndrom drazdiveho creva

Lulu2011

Ahojte, spada do IBS aj to, ked ma clovek rano hnacku a potom pocas dna pri tom moze zjest vsetko, nie je zle, nevolno, iba jeden priznak ta jedna stolica denne riedka?

NeviemNeviem

Liek sa nenajde lebo moc ludi sa oto snazit isto nebude..
kedze tato diagnoza nezabija a prinaša velky biznis .. takze na liek si nečakaj skor ti to aj same prejde vstarobe hh

MartinCBR

Probiotika mi pomohli trochu , sa to mierne zlepšuje ale to sú také malé kroky že to bude trvať ešte dlho. Podla mňa treba probiotiká užívať dlhodobo a neprerušovať to, nech sú to aj roky. Neverím tomu že je na Slovensku doktor čo to vylieči a že ja na to liek, nepoznám nikoho čo sa toho nadobro zbavil.
takže sa stým treba naučiť žiť pokiaľ sa nenájde liek.

NeviemNeviem

Ano tie probiotika generica ibs určite pomahaju.. mal som uz asi desat baleni na začiatku ked som mal dost problemy mi pomohli.. na istu uroven odtedy ich uzivam no uz ziadne zmeny, teraz som začal tie pearls stymi asi nikto nema skusenosti? su v špecialnom obale oproti ostatnym su strasne tvrde..
Nemate niekto skusenosti s uzivanim antibiotik pri tejto diagnoze ako to riešit kedze tie zas škodia na črevo?
Chore črievko rob si rumančekovi čaj aj viac krat trošku pomaha

chorecrievko

Este nieco, neviete mi nahodou niekto poradit dobreho gastraca z Martina? Chcela by som skusit ineho lekara, kedze moj mi po desatrocnych problemoch a stvorhodinovych sedeniach v cakarni je schopny do karty napisat iba ze som mierne podvyzivena.
A nieco volnopredajne na nervy na ukludnenie a tak, lebo ja uz z toho vsetkeho trpim asi aj syndromom podrazdenych nervov (totalna nespavost, vycerpanost, depky atd) Dakujem.

chorecrievko

NeviemNeviem: keby cely svet vymrel na epidemiu chripky, ja tu ostanem sama. Snazim sa uz desat rokoch ochoriet a nic, ani len nadcha. Mavam zvysene teploty jednodnove parkrat do roka, to je vsetko.
MartinCRB: takt mas pocit, ze tie probiotika pomahaju?? Ja som dlhe obdobie brala probiofix a teraz nejake z USA, ale dochadzaju a nechce sa mi teraz objednavat, tak by som mozno skusila, ale ak to maju byt zas len vyhodene peniaze...:/

NeviemNeviem

Nemate v tomto chripkovom obdobi viac znizenu imunitu ako obvykle ked ste nemali ibs????
Ako si ju zvýšit??,kedze dost dopolnkov výzivy je neučinnych( clostrum, hliva ustricova) zbytočne vyhodene peniaze..

MartinCBR

Ahojte aj tým IBS trpím stále akurát to mam miernejšie. leze mi to na nervy ale čo už. Liek na to aj tak nieje a u doktoroch čo som bol nevedia ani prt.
Mne sa striedajú horšie dni z lepšími, ale podla mňa to tak ľachko nezmizne.
Moja rada je nepiť vôbec kávu, sladkosti a alkohol. Snažím sa jesť viac ovocia a netučných jedál. Vždy pred večerou si dám Probiotika IBS Generica a to je všetko, toto sa mi osvedčilo najviac nieje to upne vyliečenie ale žiť sa stým ako tak da.

NeviemNeviem

zdravim všetkých, nemáte niekto skúsenosti s probiotikom Pearls IC? je ich viac druhov no stym najintenzivnejšim. Asi je nove na slovenskom trhu.