Syndrom drazdiveho creva

NeviemNeviem

ja som uzival aknenormin a tam je ten isotretinoin či ako sa to vola.. dva krat po troch mesiacov .. no nesposobilo mi to ziadny problem akurat ze to vie rozhadat psychycku trocha.. na druhej strasne dost silno pomahal.. no sdč sa mi objavil az po čase po črevnej nakaze takze keby ju nedostanem nemal by som podla mna tento problem .. no mozno te lieky tiez ktomu prispeli

RNG

V USA pouzivasli accutane(isotretinoin) vyse 50 milionov ludi, odhaduje sa dosial okolo miliona vazne poskodenych criev dlhodobo, kratkodobo ovela viac, ale ti mali stastie, ze sa vyhojili. Preto je dnes tolko sudov okolo toho, tj v USA.

RNG

Nuz ako protistresove je to iste ucinne, len neviem, ci ta to nebude prilis "ukludnovat" a nebudes spat vsade, ako som povedal, musis si to sama vyskusat.

RNG

Zaujimava kombinacia vitaminov B a valerian. Neviem, co to neuspava. Vitaminy B celkove povzbudzuju, valerian utlmuje takze zrejme vysledok zavisi od jednotlivca. Ale ako som povedal, to s temou IBS asi nema nic spolocne.Jedine, ze by mal niekto hnacky zo stresu

RNG

Nepoznam ten vyrobok, tj jeho zlozenie. Valerian sa da brat as do stoviek miligramov extraktu. Neviem, ale co to ma spolocne s touto temou, lebo valerian je bylina na spanie, tj utlmujuca. Su aj prevedenia farmaceuticke, niekedy sa nazyva aj Baldrian.