ako zaspať?

dvierka

ked chodim spat medzi druhou - tretou, mozem jest este o desiatej? niekedy mi skvrka v bruchu ked od siedmej nejem a potom nemozem zaspat.. :P

tvanda

Geopatogénne zóny a ich vplyv na ľudský organizmus
Medzi geopatogénne zóny, ktoré najviac škodia ľudskému organizmu patria hlavne: hartmanove pásy a podzemné vodné toky.
Hartmanove pásy: vytvárajú takmer pravidelnú mriežku 2x2 alebo 2x2,5 m, ktorá je fyzikálne merateľná. Ich pôvod je kozmický a vznikajú v dôsledku kozmického narušenia homogenity geomagnetického poľa zeme. Prebiehajú mriežkovite v smeroch S-J a V-Z.
Podzemné vodné toky: buď pravidelné alebo nepravidelné. Ich prítomnosť sa môže prejaviť aj na budovách zvýšenou vlhkosťou, popraskanými múrmi, betónovej podlahy atď. Len si predstavte ich ničivý efekt na ľudskom organizme, keď na 99% kde prebiehajú vodné toky praskne betónový podklad a dlažby.
Hlavným nebezpečenstvom je umiestnenie postele na miesto, kde tieto pásy alebo vodné toky prebiehajú. Ľudský organizmus pri spánku vyčerpávajú, znižuje sa imunita organizmu.
Ich priebeh je merateľný a dá sa predísť ich ničivému efektu.
Niekoľko príkladov, ktoré sa zisťovali na tisícoch meraniach.
Podzemné vodné toky: postel

Leukémia, rakovina
Parkinson
Skleróza
Krvácanie do žalúdka
Zúženie ciev
Zápal klbov a zápaly ďalších orgánov
1.

1.Samovražda
Depresia 2.
2.Pod hlavou: sivý zákal, zelený zákal, porucha 3.
sluchu 4.
3.Pod trupom: astma, zápal ramen. klbu
4.Pod bruchom: črevné probl. cukrovka, miom,
cista,zápaly prostaty nervov chrbtice.

Hartmanové pásy:

Zápaly vnútorných orgánov, maternice, prostaty,
kĺbov.

Infarkt, choroby štítnej žlazy, srdca, pľúc atď.

Epilepsia, rakovina mozgu, choroby očí uší.

Samozrejme okrem spomenutých chorôb všetky možné existujúce choroby od kožných až po závažnejšie, podľa toho, ktorý orgán alebo časť tela je vystavený horeuvedeným negatívnym dráždivým zónam. Liečia Vás a nezaberá liečba, alebo sa choroby vracajú, alebo máte chronické choroby?
Ako tomu predísť, ako si udržať zdravie? Dať si vymerať odborníkom senzitívnym na geopatogénne zóny hlavne miesto na spanie a miesta kde sa človek najviac zdržiava. U každého daného pacienta sa dá meraním dokázať vznik ochorenia. Skúsenosti dokazujú zarážajúce skutočnosti, že všetky prípady úmrtia na nádory ležali nad silnými podzemnými vodnými tokmi. Nepriaznivý vplyv sa neprejaví na človeku okamžite, ale za určitú dobu. Rozhodujúci význam má pri tom odolnosť organizmu. Po dvoch až piatich rokoch sa dostavia zdravotné potiaže. Po 5 až 10 rokoch sa dostavia závažnejšie zdravotné problémy. Pri dlhodobom pôsobení GPZ si už organizmus nedokáže pomôcť sám a jeho imunitný systém nedokáže ďalej odolávať. Vznikajú patologické zmeny, ktoré vyústia do reálnych onemocnení. Po premiestnení postele mimo neg. zóny dochádza v mnohých prípadoch za krátku dobu k zreteľnému zmierneniu zdravotných problémov a pokiaľ nejde o vážny stav, k postupnému uzdravovaniu. Podľa skúseností až 90% postelí je umiestnených v negatívnych zónach. Je zaujímavé, že postele ľudí, ktorí sa dožili vysokého veku boli mimo týchto negatívnych zón. Organizmus by sa mal regenerovať počas spánku. I z hľadiska terapie a starostlivosti o pacientov sa doporučuje každú liečbu spojiť s premeraním bytu, pri liečení sa urýchluje uzdravovanie pacienta. Pri vymeriavaní sa vyhotový plán miestností so zakreslenými negatívnymi zónami. Sú v obehu rôzne odrušovače. Podľa mojich skúseností je najlepší únik. Podľa niektorých odborníkov niektoré druhy skôr škodia ako pomáhajú.
Odborník na GPZ, ktorý Vám vymeriava byt je vystavený viacnásobne účinkom všetkých patogénnych zón. Hodina vymeriavania patogénnych zón sa rovná 8-10 hodín ťažkej fyzickej práce.

Vypracované podľa vlastných a skúsenosti iných autorov / Geopatogenní zóny – Eko –konzult / v prípade nejasností volajte na 0905859638 alebo píšte na mail: tichomirvanda@gmail.com

golfino

Mogena: chces povedat ze macka vie najst zle miesto na spanie?
cize ked pridem domov a macka(kocur) je vyvalena na mojej posteli a chrochti tam cely den. Je to teda zle miesto na spanie?
Ked spim tak mi spi s hlavou vylozenou na mojej nohe, ale ked niesom doma tak je zase vyvalena v posteli.. lepsie povedane priamo na vankusi.. ked bol kocurik maly, spal priamo vedla mna na vankusi.. ale uz sa nezmesti.
ako je to? mam prestahovat postel do ineho kuta izby? hmm.

mogena

Citujem: Macky, hmyz, bakterie, crevne parazity su vyhladavacmi zon-uprednostnuju pre cloveka nevhodne miesta a tam sa im dari. Mravce a vcely si buduju svoje hnieda vzdy na velmi zlych miestach.Macky si casto lihaju na prekrizenie zon, alebo aspon na velmi silne negativne oziarene miesta.Su schopne na seba nabrat ziarenie skodlive pre cloveka a v prirode sa ho zasa zbavit. Hranici s tyranim zvierat nepustit macky za splnu von (namesacnictvo sa prejavuje vacsinou za splnu aj to je znak toho, ze zvysene ziarnie vyhana spacov z postele)

colbert

mogena,hm,to je zaujimave.ale aj tak ja naozaj spim dobre a nemam ziadne problemi.a ani moj cicusik :-) ale diky,nieco kuknem na nete.ale mozes mi napisat nejaky ten link,kedze to uz mas nastudovane.diky :-)

mogena

Macku naberaju zle ziarenie na seba, teda ked ona spi pri teba tak si vsetko zle nabera na seba. Macka je velmi vzacne zvieta, kamaratkina si sada tiez na mobil, len aby nebol pri nej. ALe ked je spln ide sa zblaznit aby isla von, to znamena ze sa chce odziarit. Macka nabera choroby, ziarenie a vyhladava najhorsie miesta pre cloveka. Chces nejaku literturu?

jaja

..ja som tiez dlhsiu dobu mala problemy so spankom, ked som bola po dost narocnej operacii a nedalo sa mi spavat..no pomohlo mi teple kakao s medom alebo aj banan, ten ma tiez upokojujuce ucinky..

colbert

mogena,to vazne s tymi mackami?ja som pocula,ze ked ma niekto este nezariadeny byt a nevie kde bude mat spalnu,ma najprv pustit macku do bytu a tam,kde sa vyruti je urcite najlepsie miesto na spanie.moja macka spi aj so mnou v posteli a musim povedat,ze spim super.predtym som spala v druhej izbe a vobec som nemohla dobre spat.macka chodila do izby kde som teraz.takze u mna to s mackou funguje na 100%.