ako zaspať?

mogena

Mas urcit zle miesto na spanie. Hlava ma byt na sever a nohy na juh. Ked sa ti to tak neda tak hlava na zapad a nohy na vychod!!!!!
Ked mas k dispozicii macku alebo psa, tak tie mudre zvierata ti ukazu miesto, tam kde si lahne macka je velmi zla zona a kde pes tam je velmi dobra zona na spanie. Je to 100% vysledok. SU aj prutikari a draci jazci co miesta vedia vyhladat. Zle miesto na spanie, moze sposobit vela chorob!!! Spavat na tomto mieste je samovrazda!!!!

colbert

Hovori sa,ze pred spankom sa nema vela jest.Ale ja zaspim vzdy ked sa dobre najem a dam si male pivko k vecery,som potom unavena a lahsie zaspim.Dobre je tiez vyvetrat si izbu.A ak mas partnera,jednoducho sa vysexujte a zaspite ako babätka :-))))

tragedy

no u mna plati, ze cim viac som unavena a vycerpana, tym horsie sa mi zaspava...
otvorim si okno pred tym ako sa poberiem spat, alebo stare zname teple mliecko s medom:) na mna to zabera

kiki

kto mi poradi ako mam spat? strasne malo spim len 5 hodin spim a mam spaat 10 hodin ten kto vie ako zaspat alebo vie kde kupit niejake lieky na spanie nech sa ozve.

jakednemozem

ja ked nemozem zaspat, dam si na usi sluchatka a pocuvam nejake hovorene slovo a zaspin ani neviem ako. S hudbou to nejde.

dendi

No ja mám tiež problém zo spánkom...Pokiaľ zaspím, tak to niekedy trvá aj 1-2 hodiny. Som si kúpila aj čaj na sladký spánok, no keď si ho dám asi tak hoďku pred spaním, tak tiež mám problém zaspať, no zasa mám problém ráno vstať...No som skúšala teplé mlieko s medom a v ňom fenikel...vonia to výborne..no ale už sa nepamätám, či to pomohlo... :( ... :)

linkin park

človiečik máš uplnu pravdu. práca. ale som prácu nikdy nebrala ako životný neuspech. ja som myslela na také veci ako zdravie, rodina a tak.

cloviecik88

Inak, LINKIN -na jednej strane hovoris, ako si uzasne vyrovnana so zivotom, na strane druhej upozornujes na to, s cim vyrovnana nie si, aka je tvoja praca narocna... trosku na zamyslenie