nechapem

Príspevok v téme: nechapem
jozo

zdravim , mam 17 rokov a mam problem s erekciou s priatelkou sme sa pokususali 2x o sex no ja som ho nemal dostatocne tvrdy ..teda niekedy ano a potom ako keby nepochopitelne klesol a nebol som vzruseny - docital som sa ,ze to moze byt psychikou , len ma zaujima ako mozem tomu na buduce predist ? dakujem za odpovede

jozo

nemyslel som opit sa doslovne ,len tak trosku aby som bol uvolneny , no sak hadam sa to casom zmeni , lebo ma to trapi :( inak dakujem za debatu :)

luciferka

nie je v tom rozdiel podla mna......, vypit? no to ja ti neviem, ja som sa este nemilovala s priatelom ked bol opity, a ani po tom netuzim, porozpravaj sa s priatelkou, a spolu to vyriesite

jozo

No Len je rozdiel ked sa ti to stane s partnerkou prvy krat a ked sa stane po x tom razy .. co navrhujes aby som nato nemyslel ? mam si vypit ? :P

luciferka

nestava sa to casto, ale niekedy sa pritrafi, ale je to v pohode, vsetko sa da vyriesit, a nemysliet na nieco ]]

luciferka

ahoj, priatelovi sa to tiez stava, milujeme sa a zrazu mi to volame ze neposlucha.vacsinou sa to stava ked sa velakrat snazi oddialit vyvrcholenie. ja mu vtedy vzdy nejako pomozem a ideme dalej, a je to aj psychikou, ked sa bojis dopredu ze zlihas, tak si to len navodis, nestresuj hlavne, ved na to nic nie je...