Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba vodou

Príspevok v téme: Liečba vodou
silviia

posielam dalej:

Liečba vodou

V Japonsku je bežné piť vodu každé ráno a to hneď po prebudení sa. Vedecké výskumy dávno potvr-dili blahodárny vplyv tohoto zvyku na zdravie a tvrdia, že voda je u Japoncov veľmi účinným liekom pre známe vážne ochorenia ako bolesti hlavy, migrény, srdcové ochorenia, tachykardia (zrýchlené srdce), epilepsiu, obezitu, bronchiálnu astmu, zápaly kĺbov (artritídy), tuberkulózu, meningitídu, ocho-renia močových ciest (vrátane obličiek), zápchu, zrakové problémy, maternicu, nádory, menštruačné ťažkosti, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, duševné ochorenia a iné.

Metóda liečby:
1) Hneď po prebudení, pred umytím zubov, je potrebné vypiť 4 x 160 ml pohárov čistej (nebublin-kovej!) vody.

2) Po umytí zubov (poznámka č.1) nejesť a nepiť NIČ počas nasledujúcich 45 minút.

3) Po 45 minútach môžete raňajkovať, pomaly, aspoň 15 minút. (poznámka č 2).

4) Po raňajkách, obede a večeri (poznámka č 3) nejesť a nepiť nič počas nasledujúcich dvoch hodín. Po dvoch hodinách je potrebné hlavne doplniť zásoby vody (KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NE-ZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!! Úprimne si odpovedzte na otázku: "Koľko čistej vody vypijete denne???").

5) Starší a chorí, ktorí nemôžu vypiť 4 poháre vody naraz môžu na začiatku začať s menším množ-stvom vody a postupne zvyšovať na 4 poháre. Telo si postupne na vodu zvykne tak, ako si počas dlhodobého dehydrovania od vody odvyklo.

Táto liečba hydratáciou tela skutočne pomohla mnohým trpiacim na rôzne ochorenia a záleží len na vás, či pomôže aj vám.

Upozornite na túto liečbu svojho lekára, ktorý vám samozrejme povie, aká je toto hlúposť a to len preto, aby vám mohol predpísať ďalší chemický liek, ktorý bol nasilu lekárovi predaný farmaceutic-kým
"medicínskym") reprezentantom.

Doba potrebná na liečbu/kontrolu/zlepšenie pomocou tejto najjednoduchšej, najlacnej-šej a preto utajovanej metódy:

* Vysoký krvný tlak - 30 dní

* Zápal a bolesti žalúdka - 10 dní. Pri vrede žalúdka sa odporúča piť 2 poháre vody každé dve hodiny. Takto istý lekár, bývalý študent Dr. Fleminga, vyliečil viac ako 3000 pacientov so žalú-dočným vredom.

* Cukrovka - 30 dní

* Zápcha - 10 dní

* Nádory - 180 dní (vylúčiť bravčové, hovädzie, mlieko, syry, cukor, vyprážané jedlá, bielu múku a ostatné nezdravé jedlá. Jesť veľa ovocia, zeleniny, strukovín, rýb, cesnaku, vitamínu C , marhu-ľových jadierok (10 jadierok 6 krát denne!!!), orechov a iné zdravé jedlá.

* Tuberkulóza - 90 dní
* Zápaly kĺbov - počas prvého týždňa treba použiť túto metódu len počas prvých troch dní, po-tom prestať. Na ďalší týždeň pokračovať v liečbe už normálne.

Táto liečebná metóda nemá žiadne známe vedľajšie účinky, avšak na začiatku budete močiť častej-šie, ale to len pokiaľ sa doposiaľ dehydrované telo naučí zdržiavať v sebe vodu.

Bolo by prospešné, aby každý v tejto procedúre pokračoval aj po zmiznutí choroby. To samozrejme platí aj pre zdravých ľudí. Táto procedúra by mala byť bežným stravovacím návykom. Prosím, po-vedzte o liečbe vodou VŠETKÝM, s ktorými sa stretávate, hlavne tým, na ktorých vám záleží. Takto môžete pomôcť mnohým zbytočne trpiacim. Ľudia v 20 storočí sa žiaľbohu odchýlili od pitia vody k používaniu všakovakých druhov nápojov, čo je tragické, keďže NIČ nesmie zameniť vodu. Smutné je preto aj to, keď lekári, namiesto toho, aby povedali pacientovi, aby pil dostatok vody, kážu piť
dostatok tekutín.

Pite čistú nebublinkovú vodu a ostanete zdravší a aktívny veľmi dlho!

Poznámky:

1) 1) Odporúčam používať zubnú pastu bez fluoridu. Žiaľ mnohé pasty obsahujú toxický fluór, kto-rý sa inak používa aj ako jed na myši! Nechcete si predsa čistiť zuby jedom na myši.

2) Výživoví (metabolickí) lekári a špecialisti vyzdvihujú fakt, že tráviaca sústava sa dopoludnia stále zbavuje zbytkov stravy z predošlého dňa. Preto je prospešné, ak človek (aj zdravý) má ako ra-ňajky pár druhov ovocia, čo výrazne pomôže tráviacej sústave.

3) Po hlavných jedlách obsahujúcich oleje a masti sa musí piť teplá voda, alebo čaj (1-2 poháre). Tí, čo pijete po jedle chladné nápoje, vedzte, že každý chladný nápoj zahusťuje, či stužuje oleje a masti, ktoré ste práve zjedli. Tieto stuhnuté oleje výrazne spomaľujú trávenie. Keď táto stuh-nutá zmes potom reaguje so zvýšenou žalúdočnou kyselinou, rozloží sa a je vstrebaná v dvanás-torniku rýchlejšie ako ostatné jedlo a ostáva v dvanástorniku. Čoskoro sa táto hmota premení na tuky a výsledkom je často nádor. Teda prosím, šetrite sa a pite po jedle teplé nápoje, naj-lepšie teplú vodu.

pepe89

celkom ma ta terapia vodou zaujala. mate niekto osobnu skusenost o ucinnosti na jednotilive ochorenia, ktore su hore spominane, prosim?

kvapôčka

zaujímavé je čítať vaše komentáre, ja už druhý mesiac začínam piť osmotickú vodu a cítim sa skvelo, neviem to posúdiť tak ako niekto kto prekonáva nejaké zdravotné problémy, ale prevencia je vždy lacnejšia než liečba, viem len, že mne nevyhovuje chlor vo vode z vodovodu, doslova nemôžem ani cítiť chlor....je to brutálne jedovatá látka, ktorá zabíja potichúčky a pomaličky...

mira

Podľa posledných aktuálnych výskumov sa dokázalo, že správna rovnováha pH v ľudskom organizme je oveľa dôležitejšia ako sa nazdávalo. Je základom pre pevné zdravie organizmu, pretože ovplyvňuje každú bunku v organizme. Keď sa pH posunie tak, že prostredie v organizme je príliš kyslé, cítime to na dychu, iní pociťujú pálenie záhy, ďalší sú malátni, slabí, môžu sa prejaviť závraty, tráviace problémy, bolesti a môže to dokonca viezť k závažnejším ťažkostiam.

Prečo dochádza k prekysleniu organizmu?

* Konzumáciou kyslých potravín ako cukor, mäso, mliečne produkty, káva, alkohol, kyslá kapusta, uhorky, atď.
* Baktérie a iné Mikroorganizmy žijúce v ľudskom organizme vytvárajú toxíny, ktoré sú väčšinou kyslého charakteru.
* Existujú rôzne úrovne kyslosti. Ľudský organizmus využíva rôzne metódy, ako neutralizovať kyslosť, napríklad dýchaním, reakciou kyselín s minerálmi, niekedy môže aj pot byť kyslý pri veľmi silnom prekyslení. Pokiaľ si organizmus nedokáže pomôcť sám, kyslosť sa zvýši tak, že poškodzuje organizmus.

Ako získať rovnováhu pH:

* Konzumáciou zásaditých jedál
* Pitím zásaditej ionizovanej vody
* Konzumáciou Vhodných doplnkov

Zásaditá voda je kľúčový faktor pri vytváraí a udržiavaní rovnováhy pH, pretože ľudský organizmus sa skladá z 70% vody! Pokiaĺ chcete optimálne neutralizovať a hydratovať Váš organizmus, pite vodu, ktorá je alkalická a ionizovaná, pretože pomôže:

* Zvýšiť vnútrobunkovú hydratáciu
* Doplniť významné minerály
* Stabilizovať a ochrániť bunky
* Pomôcť udržať normálny krvný prietok a rovnováhu pH
* Vyplaviť odpadové látky z tela, ktoré sa nazhromažďujú v bunkách
* Zabrániť formovaniu voľných radikálov a tým predísť poškodeniu buniek

Vyvarujte sa však silne mineralizovaným vodám, aké sú bežne dostupné na trhu ale voľte radľej nízku mineralizáciu.

anka

Nesúhlasím s takými názormi ako, ,,keď piješ destilovanú vodu, nie sú v nej žiadne vitamíny, preto telo kolabuje" ! Veď predsa ,,voda,, nikdy neobsahovala žiadne vitamíny....Tak prosím, najskôr zvážte, čo sem napíšete...Mimochodom, destilovaná voda, je to najlepšie, čo môže byť..odporúčané svetovými lekármi....Toť VsjO

kamienok

ďakujem ti RNG že aspoň niekto má na túto vec normálny a hlavne pravdivý názor.z tvojej predajne si kupujem doplnky výživy a som veľmi spokojný(hlavne ESTER C je vynikajúci)Ešte raz vrelá vďaka.

RNG

pozrel som si tu reklamu na www.mojavoda.sk
a zistil som, ze makka voda v state Oregon(zapadne pobrezia USA je az natolko bez mineralov, ze cita 23 ppm TDS, tj 23 mg rozpustenych mineralov na liter vody.
Ja osobne destilujem vodu na 0.5 az 0.8 ppm a dokonca pre demineralizovanu(demineralizacny filter na osmoticku ci destilovanu vodu, ktoru pouzivam na vyrobu striebornej koloidnej vody)
aj nizsie, az na 0.2 ppm TDS

RNG

Ja pijem destilovanu vodu uz vyse 20 rokov. Prvy krat, ked sm ju vypil, mal som strach z moznej reakcie na prudke odsolenie, ale ked si clovek uvedomi, ze normalna makka pitna voda moze mat len 60 ppm mineralov, co je na deci len 6 mg, tak je to zanedbatelne malo a odsolovaci efekt cistej makkej vody(ozmoza) je zhruba taky, ako destilovanej.
Je pravda, ze ju malokedy pijem samu, obvykle si do nej dam trosticku ovocnej stavy(nesladene koncentraty), ale len velmi malo.
Nakoniec ovocne stavy potrebujeme pre antioxidanty, mineraly a pod, a tiez na chelaciu, tj cistenie mineralovych usadenin hlavne v cievach, ale aj inde v tele.

kamienok

A inak tie vody ako Rajec a podobne za tie by som tiež nedal ruku do ohňa.Nedávno robili prieskum na Slovensku rozbormi že čo sa nám nachádza v stolových vodách a veru ľudia boli nemilo prekvapení.Keď destilovaná voda vstúpi do tela,nezanecháva zvyšky žiadneho druhu.Je bez akýchkoľvek solí.Je to najlepšia voda pre zdravo fungujúce obličky.Je perfektná pre krv,pre pľúca,žalúdok,pečeň a pre ďalšie životne dôležité orgány.Prečo?Pretože je úplne bez anorganických minerálov.Je tak čistá,že všetky tekuté lieky sú vyrábané na jej báze.Destilovaná voda nevylúhuje organické minerály ktoré sú súčasťou štruktúry buniek.Keď sa raz minerál stane súčasťou bunky,nemôže byť z tela odobratý.

kamienok

prepáč Damián ale nesúhlasím s Tebou v tom že destilovaná voda by sa nemala piť.Ja osobne ju pijem pri pôstoch a je lepšia ako Breussove šťavy.Viac info na www.mojavoda.sk.inak destilovaná voda odoberá len anorganické minerály a nie organické.

agina

Fuuuha, v zivote by ma nenapadlo, ze by mohol niekto pit destilovanu vodu, alebo ze by si moj prispevok niekto vylozil v tom zmysle, ze "ked sa chcete zbavit mineralov v tele, pite destilovanu vodu" To som dala len taky priklad, co sa vlastne mysli pod cistou vodou????
No ja dokonca som kdesi citala, ze voda z vodovodu je zdravsia, ako vsetky mineralky dokopy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.