PRECO NEMAM ZENU?

ajja

ja mam ten isty problem akurat ze som zena, som sama uz takmer tri roky aj ked mozno nejaky pokus o vztah bol, ale chyba mi to ze sa nemam o koho opriet a preto mam coraz viac nejasnu buducnost pretoze nechcem riesit buducnost sama lebo ked to urobim tak potom budem sama,neviem ci ste porozumeli,,ale ja verim ze ked niesom zla a mam hodnoty na mieste tak to pride, a tiez niesom skrata aby mi tu zase niekto nenapisal, tak ver aj ty ze ked si cenis vztah budes ho mat,a mal si nejaky vztah vaznejsi uz??

sleem

Nie je to celkom tak pravda,ze ked na to prestanes mysliet,stretnes zenu na takom mieste,kde by si ani necakal.Ja som si to tiez niekedy myslel,prestal som sa tym zaujimat,zacal sa venovat viac praci.Teraz som uz v rokoch,ked mozem na zeny pozerat akurat tak na obrazkoch,zostal som cely zivot sam.Proste,zazraky sa deju skor v romantickych filmoch,nie v realnom zivote.Tak radsej viac pokusaj stastie,kym je este na to cas,aby si nakoniec neostal sam ako ja.Vela stastia.

asdfjklô

proste moc riesis, ako, chapem, ze si dlho nemal babu, abo vobec, neviem, a ze tuzis mat niekoho po svojom boku, ale neprehanaj to. ked na to prestanes mysliet a trosicka sa uvolnis, tak ju stretnes na takom mieste, kde by si si ani nepomyslel...

fero_mrkva

Asdfjklô ma asi pravdu. Mozno ze vyzeram ze sa prilis hrniem do vztahu. Myslis ze to zeny vycitia? A ked ano , tak ako to zakryt?

Sedmikraska, nemyslim ze je to v satach. Obliekam sa celkom OK, ziadne teplaky.

safa

podla mna sa obzeras za tymi nespravnymi...za dakymi pipinami, co si vsimaju len toho, koho chcu mat...chapes? a TY sa zaoberas nimi, a nie nejakou inou holkou, ktora taka nie je, alebo nie je nejako extra vystredna

asdfjklô

fero_mrkva: pretoze tak intenzivne na to myslis a zaoberas sa tou otazkou, ze to z teba priam sala, preto sa s tebou ani do debaty nepustia... proste to z teba vycitia.

sedmikraska

samozrejme, ze jestvuju aj kaviarne, no ja s o sebe napr. myslim, ze som dobra zena a nojak ma nekazi to, ze idem s kamaratkov pokecat do baru, to je proste blbost. no mas pravdu, ze v kaviarni tazsie stretnes mlade pipky co sa len chychnaju a ukazuju na chalanov prstami :D