trosku hlupy problem ale zaujimama to

RNG

Pomerne skoro, ja som si rodicov a ich mienku a skusenosti vazil a vedel som , ze v mladom veku ludia vidia vsetko pre "hormonalne zatazenie" alebo ako to zeny radsej nazyvaju "lasku" v skreslenom obraze. A ked si clovek vybera partnera na cely zivot, treba si to dobre premysliet a dat aj na mienku druhych, skusenejsich.
Lebo ta "velka laska je ako slamenny ohen, vysoko zblkne a zostane po nej len popol", pre to je tolko rozvodov a nespokojnych ludi, zle kombinacie povah a privysoke ocakavania.

usiko

PO DVOCH MESIACOM ZHRUBA...On predstavil mna mame, lebo ocka uz nema bohuzial a ja jeho mojim rodicom.....nasi rodicia sa este ani teraz nestratli...chodim spolu 2 roky.....

hgf

ja myslim ze jej rodicia budu fajn obaja maju vysoke vzdelanie lenze moji nie a toho sa trosku bojim ci nahodou nebude nejaky problem ze si nebudu rozumiet

anonymus

ja moju "buducu" svokru poznam,kedze je mamina kamaratka,ale ruky od nej prec,takych falosnych ludi ja nemusim ako je ona,takze ja ju poznam,ale nevyhladavam

mirka 23

Ja som predstavila svojho manžela našim asi po týždni, lepšie povedané on sa vtrepal k našim, mame kúpil kvety. To všetko pre to aby som mohla u neho spať.

hgf

my sme z inych miest je to mensia dialka a vacsinou sa stretavame na jednom mieste kde sme sa stretli prvy krat za celych 10 mesiacov len tam a nikde inde.Ja som mal istu dobu velke nutkania spoznat jej rodicov velmi som sa o nich zaujimal no teras ma to uz preslo a az taku velku chut sa s nimi zoznamit nemam.