Bonboniéry pre lekárov

Príspevok v téme: Bonboniéry pre lekárov
predavacka

Chcem poradiť všetkým, ktorí prinášajú lekárom bonboniéry, kávy, čokolády a pod., aby sa preorientovali na iný sortiment. Do našej predajne nosia lekári predávať desiatky takýchto prezentov, chcú, aby sme to predali aspoň za polovičnú cenu, len aby sa toho zbavili. Nevieme, ako im vysvetliť, že je to nelegálne. Ideálne by bolo, keby lekári nebrali žiadne úplatky, ani prezenty a keby pacienti nič také ani lekárom nenosili. Ale to by sme sa načakali, čo?

agina

sedmikraska to si mala stastie. Bodaj by si mala vzdy stastie na takych lekarov.
Barbina nikdy som nenapisala, ze "vzdy musis dat".
Uz nemam viac co povedat k tejto teme. Moje skusenosti su ine a nebudem sa tu o tom s nikym dohadovat.

sedmikraska

agina, bola som na operacii, mpred dvoma rokmi a nikomu som nic nemusela davat a postarali sa o mna perfektne, co som naozaj necakala.

bracek

tym by si im len pomohla, zacali by ziadat na uplatok cement, piesok a vapno...aby mohli rozsirit svoje z "malych" platov nadobudnute haciendy

barbinka

agina: ja som bola aj na operácii, aj so zlomenou nohou v nemocnici a nikdy som nič nikomu nedala. a bolo o mňa vynikajúco postarané. tak nepíš, že vždy musíš niečo dať.