Bonboniéry pre lekárov

Príspevok v téme: Bonboniéry pre lekárov
predavacka

Chcem poradiť všetkým, ktorí prinášajú lekárom bonboniéry, kávy, čokolády a pod., aby sa preorientovali na iný sortiment. Do našej predajne nosia lekári predávať desiatky takýchto prezentov, chcú, aby sme to predali aspoň za polovičnú cenu, len aby sa toho zbavili. Nevieme, ako im vysvetliť, že je to nelegálne. Ideálne by bolo, keby lekári nebrali žiadne úplatky, ani prezenty a keby pacienti nič také ani lekárom nenosili. Ale to by sme sa načakali, čo?

agina

Coooo!!???? Pocuvajte vy nespratnici!!! Ked hladam prispevok od niekoho, kto naozaj prispieva k teme, to aby som listovala asi o dve strany spat.

agina

Pocuvajte vy dvaja, nechcete si zalozit vlastnu temu a prenechat tuto ostatnym, ktori sa vyjadruju rovno k teme????

radana

No,uz mame krasne cervene majovky a maju vyhodu,lebo v nich vobec nebyvaju cerviky.O to oberanie ani tak nejde,ale zase dostane zabrat zlcnik,no ale co uz,bude to musiet nejak zvladnut,hh :DDD

kekso

COZE???..na ceresne???..ved u nas len nedavno odkvitli..ceresnicky mnam..davaj na seba pozor, ked budes oberat :)
..momentalne sa uz chystam do prace..mam po pol dni dovolenku, musel som pobehat po uradoch..

radana

No to som si tiez vsimla.Aj upratovat treba raz za cas,ked nuz nie kazdy den.Ja?Ja sa mam v pohode.Za chvilku sa chystame na ceresne,len neviem jak sa budem mat potom.. :DDDDD

kekso

RADANA usli sme vcas, ADMIN sa uz poponahlal s vymazanim obsahu pripomienok..takze, akosi rychlo poutieral rozliate mlieko.. :DDD
..inac, ako sa mas? :)