Bonboniéry pre lekárov

Príspevok v téme: Bonboniéry pre lekárov
predavacka

Chcem poradiť všetkým, ktorí prinášajú lekárom bonboniéry, kávy, čokolády a pod., aby sa preorientovali na iný sortiment. Do našej predajne nosia lekári predávať desiatky takýchto prezentov, chcú, aby sme to predali aspoň za polovičnú cenu, len aby sa toho zbavili. Nevieme, ako im vysvetliť, že je to nelegálne. Ideálne by bolo, keby lekári nebrali žiadne úplatky, ani prezenty a keby pacienti nič také ani lekárom nenosili. Ale to by sme sa načakali, čo?

barbinka

od malička som mávala problémy. musela som ísť aj na liečenie s dýchacimi cestami a stále ťažké zápaly hrdla. v decembri som bola v nemocnici na operácii, vynikajúca starostlivosť, nikto sa ku mne nechoval tak ako ku vám. a to keď som bola na rôznych šk.výletoch, alebo v táboroch ( či už v Žiline, alebo hocikde kde som bola, vždy bolo o mňa postarané, lebo vždy mi niečo bolo). taktiež som ležala týždeň v Kežmarku zo zlomenou nohou. Čiže po doktoroch som sa nabehala dosť a nemá žiadne zlé skúsenosti. Som z BA.

radana

No barbinka,asi naozaj chodis malo po lekaroch.Ja som sa s takym niecim stretla vela krat,ale najviac ma dojalo,ked primarka jedneho nemenovaneho oddelenia natrcila vrecko na svojom bielom plasti a do oci mi povedala,ze pokial vo vacku nebude mat obalku,tak maleho neodporuci na operaciu do Ciech.A vedela,ze je na koni,lebo taku operaciu,ktoru maly potreboval,vykonavali len v Cechach.A este si aj urcila sumu.A to je uz 8 rokov na dochodku a tak sa jej tam na tom oddeleni paci,ze nie a nie,aby si uz ten dochodok isla uzivat.A to ked boli v nedelu navstevne hodiny,vzdy ona mala zazracne sluzbu..

ropnaskvrna123em

..a nakoniec je ta bonboniera zodrata ako podosva,obchytkana spinava a koluje dookola cele dni,tyzdne,mesiace,roky...

kekso

a propo, ktovie kolko sa da zarobit na tej bonboniere..lekar ju donesie predavacke, ona ju preda a zisk da lekarovi..tu istu bonbonieru kupi iny pacient, a da ju tomu istemu lekarovi, a on predavacke aby mu ju spenazila..tu istu bonbonieru kupi dalsi pacient a da tomu istemu lekarovi, a ten znova zaukoluje predajom predavacku..atd..:D

barbinka

ja neviem,kde vy chodíte na takýchto lekárov. zatiaľ som sa so žiadnym takým nestretla a vždy bolo o mňa veľmi dobre postarané.

kekso

aj ja si vazim poctivych lekarov, ktory neotrcaju vrecka a nespravaju sa k pacientom ako k hlupemu dobytku..a ten ich pohlad zhora..

kera

Ja im nezavidim, nech maju aj tri auta dve vily, tri dovolenky v roku, to ma nestve, ale za poctivo ziskane peniaze. No napriek tomu si lekarov vazim :-)