Manzel strasne chrape

Príspevok v téme: Manzel strasne chrape
sisssik

Ahojte, v poslednom case manzel zacal velmi chrapat. < aj predtym, ale to len obcas, ked bol velmi unaveny, alebo po nejakej party. Rano som unavena, nevyspata, a casto ma bolieva hlava hned zrana. Take cmukanie, kopanie donho :-), vobec nezabera, tak tvrdo spi, ja mam zase naopak, velmi lahky spanok. Najradsej spi na chrbte, ani zaspat nevie inak, a vtedy teda "pili drevo", ja sa ho snazim otocit na bok,
< vtedy je bozske ticho> aj sa otoci na chvilu, ale kym ja upadnem do spanku, je opat na chrbte. Uz som aj odisla na inu postel vedla do izby, ale tam som nevedela zaspat. Vata v usiach mi nepomaha, chcela som prenho kupit naplaste na nos, sam lekarnik mi povedal, ze su to zbytocne vyhodene peniaze. Viem, ze sa to da aj operovat, mate s tym niekto skusenost? Dakujem.

agon

ja som to mala doma na 1 noc, lebo som mala rozhovor s dr a ten povedal, ze to asi nie je apnoe co sa potom potvdilo. inac sa chodi na 1 tyzden do nemocnice a da sa s tym spat. clovek je sam na izbe.neboli to, je to ako ekg. neboj.smiem vediet vek? ja mam po 40-ke.

Dr jajboli

Asi sa všade spí, či čo? Ani na AHOJTE, ani TU, no toto tu ešte nebolo! Tak pá všetkým! Niekedy nabudúce ahoj!

Dr jajboli

Agon, ďakujem za info. Prosím ťa a vedela si stým spať, nezavadzia to? A keď mi bude treba "fúliť" hihi, tak to budú počuť, vidieť alebo čo? A čo tam budú celý týždeň robiť? Som z toho vykakaná....
Sisik, ty sem píšeš z Kanady? Jéj, aspoň cítiš slovenskú atmosféru.
Rodiť išla asi Mirka ff, potom sa premenovala na "mamina123" Dlho tu nebola, tak si myslím, že je už aj po pôrode! Tak napíš niečo o sebe, kedy ste tam išli, ako ste tam dlho, deti máte? Manžel je Slovák? Nejaké pekné fotky odtiaľ by bolo popozerať. A v ktorej časti Kanady bývate? Mesto? Mám tam strýka, vlastne mamim bratranec a býva v Calgary,

agon

robili mi to v martine. najprv sa ma pytali ako dlho a akou intenzitou chrapem.ci som na nieco chora, vaha...pobyt v nemocnici je asi 1 tyzden a napoja na noc take pristroje ako je ekg. ja som z mt a hned povedali ze to asi nebude apnoe, tak mi dali domov taky pristrj na noc. z pristroa isiel jeden kablik na stipec na prst,2. kablik do nosa, ale k nosu/zistovanie dychania/.pristroj to bola taka mala krabicka ktora sa pripla na brucho.zisti,i ze som sa budila kazdu chvilu/ taky cudny pocit/ ako dlho som bola hore, na ktorej strane som spala, intenzita chrapania, dlzka chrapania. zistuje sa srdce, dychanie, tlak cez tenpristroj, v nemocnici daju ekg. prepac to pisanie, nie som zvyknuta takpisat.dufam ze som nezabudla na nic a ak si spomeniem na nieco tak napisem. VOBEC to neboli.ja som cakala 2 mesiace na objednanie, na pohovor a podla toho sa caka este na pobyt. tu v mt asi 18 mes.

sisik

Agon, neboj sa tej operacie, ked ti to ma pomoct, tak chod, ja som sa sice bala takisto, ked som sla na operaciu so stitnou zlazou, ale ja som sa bala skor vysledkov , drz sa:-)

sisik

no uz som tu :-)ahojcek
Vcera som sa ta jajbolik uz nedockala, < hladala som Ta aj na "ahoj" a dnes som ja rozlietana, od rana sme chodili po obchodoch, kadeco vybavovali, hej a kupila som si ine stopliky, tamtie prve boli nanic, aj tlacili, aj neodhlucnili nic, hadam tieto budu lepsie, vcera deti prisli na vikend zo skoly, mame oslavy < som sa narodila
:-)) > akurat na datum ako ma rodit Betulka z ahoj, < tusim betulka rodi, nie?> muz tuto noc trosicku aj chrapal, ale dalo sa to este celkom zniest, zobudila som sa uz o tretej, < ale nie zeby piskal-hihihihi> ja mam taky strasny spanok, ale este som nejak podriemala do rana
Velmi rada by som Ta "povarovala", ale urcite aspon na dialku budem mysliet na teba, bo ja som v kanade :-)
Mame 6-hodinovy casovy posun, preto sa tu tak miname a nachadzame len odkazy, teraz je tu pol siestej a ja som este ani nenavarila ani nenapiekla na zajtra, dokelu, tak rychlo leti ten cas
Idem skusit novy recept, dufam ze sa mi podari, tak sa mi maj peknucko, pridem tu este pomedzi plnku pozriet :-)

dr.jajbolí

agon, a kde si bola v spánk.lab. a čo tam robia? Ja sa toho bojím. A bola si tam ako dlho? Mne povedali že asi týždeň, lebo keď som z ďaleka, tak urobia už všetky vyšetrenia.Nevieš o aké vyšetr. ide?

agon

precitala som si vase problemy. ja tiez chrapem a vravela som to doktorke a ta sa na mna divala ako...povedala, ze kazdy 2. clovek chrape. crapem dost hlucne. pocut ma do 2. izby. ale bola som v spankovom labor. a kedze by som cakala zo 18 mesiacov na objednanie dali mi na noc taky pristroj a zistili ze nemam apnoe spankove, ale poslali ma na orl. tam mi zistili krivu nosovu prepazku a odporucili septoplastiku.bojim sa ist na operaciu. a ani neviem ci by mi pomohla. v spank. labor. povedali ze este aj stitna zlaza ma na to vplyv.