Milovať svojho vraha? Da sa to?

Príspevok v téme: Milovať svojho vraha? Da sa to?
stale slepy?

Zdravim vsetkych. No kde zacat... Uz ste niekedy milovali niekoho, o kom ste od zaciatku vedeli ze vam neskutocne ublizi? Niekoho, o kom ste vedeli ze ma uplne inak nastavene priority a ze vy mu nikdy nebudete stacit? Niekoho, s kym vam je tak uzasne, az ste zabudli ze ste len prestupna stanica, nejaka zabavka. Uz ste milovali niekoho, kto pohrda citmi druheho, kto vidi len seba a to co si o nom pomyslia jeho rozmaznani kamarati? Uz ste milovali niekoho, kto nevahal podviest svojho priatela s jeho kamaratom? Ak ano, poradte ako to prezit aspon s akym takym psychickym zdravim...

Martin_242

To je v podstate jedno, či je homosexuál alebo heterosexuál, tu ide o princíp.
Nemusíte ho hneď odsudzovať len pre jeho orientáciu.

agina

ghfnfh ty si stale slepy???? Potom nechapem tej vete, ze:....kto nevahal podviest svojho priatela s jeho kamaratom" Ak si zena, tak tomu vobec nerozumiem, co tym chcel basnik rici.

ghfhfn

ehm......no..........ano milovala, resp milujem niekoho kto si myslí že som trápna a bláznivá a dobre sa na tom zabáva ale........hmm.....ako to zvladnut s celkom dobrou psychikou?? Len dúfať.......

agina

Laska byva slepa.Vacsinou milujeme toho, kto o nas vobec nejavi zaujem. Prejde to, az stretnes tu pravu.Zatial sa musis vyzbrojit odhodlanostou a hrdostou. neponizuj sa.Vsetko ma svoje hranice a kazdy musi vediet, kde ich ma.