gynekolog v po....piste prosim...

jablonka

majka, zatelefonuj tam, povedz, ze chces ist do starostlivosti k lekarovi, ci prijimaju nove pacientky. to ti na fore moze tak povedat zodpovedne iba sestricka daneho lekara.

zuzik

majka_ mno tak to neviem ci beru nove pacientky...ale myslim ze ano....mno neni to na 100%...treba sa skusit objednat telefonicky a zistis...myslim ze frankovsky berie nove pacientky...

zuzik

mno zeny....ja som pocula o frankovskom,dandarovi, cincarovi ze su velmi v pohode....o ligusovi som pocula pre a proti...ja najradsej by som k muzovi isla, lebo su vraj citlivejsi...takze asi tak...N

masa

ahojte, ja chodim ku Dr. Ligusovi na sidl.III centrum a som s nim velmi spokojna aj viem aj ze vela zien si ho chvali...len neviem ci este berie nove pacientky.,ale je ozaj v pohode..

jablonka

majka, to su vsetko lekari, ktori maju zmluvy s poistovnami. normalne sa za vysetrenie neplati uplne nic. ak by si chcela nadstandardny material, vykony, samozrejme za to zaplatis, ale lekar ti da na vyber a upozorni ta na doplatok. a samozrejme, ak by si chcela ockovanie napr, proti HPV, tiez si za to doplatis. nie je vsak potrebne, aby si chodila na bezne vysetrenie, alebo preventivu s peniazmi v hotovosti.

majka_

ano, kazda z nas ma iny nazor a ocakavania na gynekologa. ale ja by som sa chcela opytat, ze ake su ceny napr. u dr. Dandara? je niekto, kto s nim ma aj zle skusenosti? nechcem ist totiz ku gynekologovi, ktory ma zavali rovno nejakou 500-korunackou za jedno vysetrenie... milionarka nie som.

jablonka

ktory je naj? iste uznate, ze sa to neda jednoznacne povedat. kazda zena ma ine zdravotne problemy, ine predstavy o pristupe.
dr. cincar, dr. dandar, dr. pall, dr. kleinova, dr. frankovsky, vsetko su to lekari na vysokjej odbornej urovni. treba este zvazit vyznam prostredia, v ktorom pracuju, pristrojove vybavenie, dalsi zdravotnicky personal. v kazdom pripade, mate moznost zmenit lekara, ak nebudete spokojne.