na nervy z topanok!!!!!

Príspevok v téme: na nervy z topanok!!!!!
yuyka

poradte mi prosim dievcata, ženy..co mam robit. mam topanky pekne, lakovane, akurat ma zakazdym nahryzu. ale nie ze nahryzu, ale zderu mi kozu. strasne ich cem nosit, no neviem ako ich mam zmakcit, alebo co mam s nim robit??? uz som do nich nastrikala aj nejaku penu na zmakcenie. poradte prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:(((

Dr jajboli

Moja dcéra si kúpila také gelové náplaste, či čo to je a to si nalepí na nohu, alebo aj na topánky. Myslím, že je to teraz v ponuke v neckermanne, alebo Quellealebo niekde som to zahliadla, ale to mávajú v lekárni, drogérii, obuvách.

popinia

ja uz inac ani topanky nenosim, pokial nie su dokolane vtcaptane. Hrubku toho papiera si postupne sama urcis. Netvrdim, ze je to bezproblemov, ale u mna je 50 % menej.
Ale pre istotu si vzdy beriem nejaku prvu pomoc-teda nejake zodrate topanky. A hlavne, ked uz mas pocit, ze sa nieco deje, daj si stare.....

yuyka

praveze su kozene. uz viac kozene asi byt nemozu ako su...akurat maju lakovany povrch, co je asi ten zadrhel v tom. nosim aj obvazy..aj naplaste...a kozu mi zdieraju klasicky na pate..ale uz som mala zdratu kozu aj kade-tade:D
popinya: dobry napad:D musim to vyskusat:D..mne sa dost potia aj nohy, tak predpokladam ze aj to bude mat na to vplyv. joooj:(((

popinya

ja mam zakazdym tie iste problemy.
riesim to tak, ze do topanok pod patu si dam nejaky na hrubo poskladany papier.
Pata sa mi zvysi, nemam tak casto otlaky a zaroven pretoze pata je sirsia ako topanky, po case mi roztiahne aj topanky. Ten papier alebo nieco podobne musi byt aspon 1 cm hrube. a dost casto nosim nejake dalsie topanky v taske. A ked zacitim, ze sa nieco deje, radsej sa prezujem... lebo ked uz je otlak na svete, uz pomozu iba papuce.

noooooooooooooo

no ak su ti male a nie su kozene, tak moc s tym nenarobis.a kde ti zodieraju kozu??ja z vlastnej skusenosti viem,ze kozene sa vychodia, len si prelepim poriadne to miesto kde ma deru rychloobvazom, lebo aj tak by mi to krvacalo.