Hučanie v uchu a v hlave

mariaj

ANBUSA,GSE som si kvapkala tak 1krat za 4 dni.Ja som alergicka,tak vsetko striedam,aj sa napatujem,prikladam tvaroh.Ja striedam aj jedlo,ked nieco pouzivam opakovane za sebou,tak mam zapaly.Mam zriedkavu intoleranciu.Myslim,ze GSE sa kvapka niekolkokrat za den.

hsw

Ahoj,aj ja mam depresiu.Velmi ma trapi hucanie v uchu.Hlavne ked menim polohy.Na telesnej sme robili kotrmelce-nebola som schopna ich urobit prave pre tento problem.
Je to velmi neprijemne.
Ale moze to byt i z liekov.Si myslim:)

anbusa

mariaj, mne zistili zlateho staphylococa nedavno ale uz dlhšie mám to hučanie akoby tlaky v hlave. Je to na nwervy, stale akoby som bola nahluchla, aj ušná mi zrazu zistila, že slabšie počujem. Ale nič mi nerobila, že dutiny su v poriadku. Na staphylococa si davam len ešte par dní citrovital. Ako často si si kvapkala GSE?

mariaj

A bacha na to vzplachovanie usi.Otec bo,obvodny usnej neposlal urobili vyplach,ale nic nevyslo.Potom isiel k usnej a ta povedala,ze tym vyplachom u obvodneho maz len zatlacili dozadu.Ona dala kvapky na uvolnenie a potom takym nastrojom vybrala a bolo dobre.Nepouzivala ziaden vyplach.Ako kedy sa to podari.

mariaj

SUNNYJANE,aj ja mam depresiu,a aku a neda sa mi liecit,podozrievam velmi ten bacil.Bola som raz u jednej liecitelky a ona mi na vsetky problemy hovorila-zapaly v tele.Tak asi z toho bacila.

mariaj

Hucanie v hlave mi momentalne po rokoch preslo.Zacala som si liecit streptokoka v nosohltanovych dutinach.Kvapkala som si roztok GSE-vytazok z grapefruitovych semien/na tomto fore mnohokrat odporucany.Dalej striebornu koloidnu vodu,aj som sa naparovala nad zemiakovymi supkami z uvarenych zemiakov v supke,aj som si prikladala horucu sol.Bolo mi odporucene sucasne aj kvapkat do usi.Najprv mi v oboch poriadne zalahlo.Mali sme doma kvapky do usi od usnej na usny maz,aby sa uvolnil,tak som pouzivala.Po asi 2 dnoch som ucho preplachla,tak ako to robia v ambulancii.Zjedneho vysiel stupel a okamzite preslo v polovici hlavy to hucanie.Aj v druhom som mala stupel,ale nepreslo.Preslo az po dalsom kvapkani tych antiviralnych doplnkov.Konecne po rokoch mi nehuci v hlave.Ale este trochu piska,a myslim si ze mi to sposobuje ten bacil.Nemala som nijake vyrazne priznaky v dutinach,len niekedy mi hlieny stekali dole hrdlom.Nadchu som napr.nemala ani nepamatam.Myslim,ze ten bacil je zodpovedny aj za viac,lebo mam aj ine potiaze/unavu,traviace tazkosti atd./Ten bacil sa dostal stekajucimi hlienmi asi do celeho tela,mam ho aj v zenskom.Tak sa porovnajte,co mate a mozno si pomozete.

sunnyjane

Ahojte. Už rok sa liečim z ťažkej depresie. V januári som nastúpila aj do práce, pomaly to nejako zvládam, avšak ma veľmi trápi silne hučanie v hlave, ktorého sa neviem zbaviť. Užívané lieky mi veľmi neopomáhajú. Som z toho zúfala. Poraďte mi prosím. Neviem ako ďalej.Ďakujem.

Dr jajboli

ahoj, aj moja priateľka má hučanie a tiež bola u neurológa, aj brala lieky, ale len trochu to pomohlo, asi by boli ísť na podrobnejšie vyšetrenie alebo niečo na prírodnej báze.