Ako schudnut z noh?

Príspevok v téme: Ako schudnut z noh?
daissy

Od malicka mam silnejsie stehna aj lytka. Je to asi dane geneticky. Mama aj otec su obezny. V poslednom case som vsak schudla asi 12kg ale vsetko len z brucha . Potrebujem schudnut z noh, prosiim poradte mi nejake cviky na stehna alebo nieco take. Chcem mat normalen stehna aby som si mohla obliect suknicku:)

monikahagova

ja som mala vždy vacsie lytka ale kupila som si pred par mesiacmi exit trampolinku a už vidim prve pokroky, spevnili sa mi cele nohy lytka aj stehna :)

Baron81

Pravda ale najlepšie chudnutie je bez hladovania s chutnou individuálnou diétou. Tu nájdete možnosti ako schudnúť až do 10KG za mesiac bez hladovania a úvodná konzultácia ZADARMO - dietcenter.sk

ANGEL-DEMON

s tym sa musiš jedine zmieriť, tiež mam taký typ postavy a bud rada...
je to krajšie ako zeny co maju stihle nohy ale na bruchu pneumatiky...
a nič ti nebráni aby si si dala sukňu.... ja nemám problém so šatami v lete a chlapi na to reaguju pozitivne.... aj keby si makala vo fitku tie nohy silné tam budú vždy...s tým neurobíš nič, treba to brať ako prednosť... a mať sa rada aka si....

Gima

Na chudnutie je potrebne vplývať na funkciu brucha. To sa da len za pomoci stravy. Zelenina, ovocie a mliečne vyrobky. Ak chcete do toho započítavať aj úmorné cvičenie a beh na dlhú trať, neviem až kam daleko, je to vaša vec.
Ja na funkciu brušného tuku, jeho zníženia používam obyčajný kefír, kefírove mlieko. Jedavam obyčajne zeleninové polievky, pijem zelený čaj,
prechádzky také mierne a žiadne behy. Na chudnutie je tiež dobrý špenát, cvikla, kel, jablká a plávanie.

Lee6903

Ja mám napríklad 13 rokov, 40 kg a 154 cm. Vaša váha závisí aj od výšky, veku, hmotnosti kostí a aj iných faktorov. Nie je pekné byť moc chudá ako palička z nanuku, ale nie je ani veľmi ideálne neprejsť cez dvere. Ja som so svojou váhou vcelku spokojná, ale nebola by som proti, keby to bolo aj menšie číslo. Ale v prvom rade treba začať zdravou výživou. Tým myslím zeleninu, ovocie a plnohodnotná strava. A jesť radšej pomenej a častejšie, ako málokrát a veľa naraz. Toto rozhodne nie. Ďalej by nebolo odveci, keby ste sa začali venovať nejakému dobrému pohybovému koníčku, ktorý vás naozaj naplňuje. Lebo robiť niečo, čo vás nebaví, vám silu a chuť do chudnutia nepridá. A ani sedenie pred telkou s mobilom/notebookom v ruke a chipsami v miske vedľa vás nie je veľmi zdravé. Takisto aj zdravý spánok. Telo sa najviac regeneruje v noci, keď je človek uvoľnený. Minimálne 8 hod. pokojného neprerušovaného spánku. A žiadne nočné útoky na chladničku!
Veľa šťastia pri chudnutí , snáď som vám pomohla, aj keď mám len toľko rokov, koľko mám..

Lee6903

Ja mám napríklad 13 rokov, 40 kg a 154 cm. Vaša váha závisí aj od výšky, veku, hmotnosti kostí a aj iných faktorov.

evva02909

Ahojte aj ja by som chcela poradit mam 14 a niesom akože vôbec tučna len stehna trošku take no a mam nieake tie ponuky do modelingovych agentur a potrebovala by som schudnut z noh .. mate nieake cviky alebo niečo take?

verčaaaaaaaa

Natynezbedn Počúvaj to odkiaľ máš takú blbosť, že mladým babám uškodí behanie??!! Beham už 2 mesiace a konečne som schudla a mam menejnafuknute brucho. To skôr zo švihadla dostanem infarkt..stači keď si zaskačem 20x a som hotová. Tak nemel. A rada by som poznala toho odborníka!!!!!!!