Vecer nejest!!!

xdanielax

Martin242 tu pekne napisal. Takze si to precitajte a netrepte kraviny.
Papricka samozrejme, pokial nechodis spavat o 20.00-21.00 tak sa mozes v pohode najest aj po siestej. Bielkoviny+zelenina.

Arnošt

Dámy, posledná večera by mala byť o 18 hodine potom už nič ! a ked to nedokážete vydržať a ste zúfalé tak si o 20 hodine dajte proteínový kokteil spolu s vlákninovými ceráliami to vás zasýti na celú noc a je to zdravé ...

Barney

Ja mám tiež odskúšané, akurát nejem už po 16....hm trošku pohybu a ide to :) aj ked nie najrýchlejšie ale aspoň to má dlhodobý účinok

Martin_242

Stále rovnaká pesnička...
Ide o to, čo a koľko toho zjete večer, zďaleka nemusí ísť o jedlo, z ktorého priberiete čo i len gram.
Viem si živo predstaviť, keď niekto má posledné jedlo o piatej a vstáva o ôsmej ráno, neuvedomujete si, že hmotnosť v noci strácate hlavne devastovaním svalovej bielkoviny, v noci po spotrebovaní svalového glykogénu telo čerpá práve z nich.
Stane sa vám tak, že schudnete (hlavne svaly, ale samozrejme aj tuk).
Lenže...
Po opätovnom pribratí (čo sa stáva takmer pravidelne) je už väčšina pribratej hmoty hlavne tukovej.
Je preto lepšie si svaly šetriť, pretože tie spôsobujú pevnosť postavy.
Takže sa natrápte hladom, bielkovinové jedlo hlavne mliečneho charakteru vám neublíži, ochráni čiastočne svalstvo a v noci si telo bude čerpať bielkoviny z krvi z našeho posledného bielkovinového jedla, tuk na tvorbu tepla a chudneme hlavne tuk.
Jednoduché...

marisssa

ved uz sa vela o tom nahovorilo,ze je dobre, nejest po tej 17h, ale nie, ked ides spat o takej polnoci,ci nebodaj neskor,vtedy je to hlupost!ako povedala poliewoocka, vtedy je to dobre, ked ides spat so sliepkami..

poliewoocka

Ak ide niekto spat po vecernicku alebo ako sa hovori "so sliepkami" myslim, ze nejest po piatej je vcelku racionalne.

Martin_242

Môžeš prosím bližšie špecifikovať, prečo je podľa Teba zdravé nejesť po 17:00?
Veľmi by ma to zaujímalo, odkiaľ si na takú somarinu prišla...