nadmerne potenie

lolekk

ale lekari hovno poradia ... furt len to iste "pouzi excipial de forete" bla bla bla bol som aj za endokrinologom ci jak sa vola a tiez my nic nepomohol ... ak poznate nejakeho dobreho lekara v tomto smere v kosiciach dajte vediet kde

ZyxerkA

tak potom treba najst spravny deodorant, a ak nepomoze ani to, skus zajst k tomu doktorovi..

Skus si kupit nejaky pripravok v lekarni, tam Ti urcite aj poradia..

alebo si nejake rady najdi tu, je tu velmi vela tem o nadmernom poteni =;)

stanley1

nepijem nefajcim stale som v pohybe.. ja sa ale nepotim celii ze by mi z chrbbta kvapkalo .. ja len tie pazuchy a uz ma to zacina stvat ..

ZyxerkA

len, mili chlapci, pricina moze byt aj vo Vas..

skuste si zhodnotit, akou zivotospravou zijete, co jedavate, ci fajcite, pijete alkohol, a hlavne, ci mate dostatok pohybu =;)

lebo ak telo nema pohyb, tak aj malu prechadzku berie ako namahu.. a taktiez vela elementov v potravinach to moze sposobovat..

stanley1

ja sa tiez strasne potim .. prejdem po vonku 50 metrov a uz mam kruhy pod pazuchami .. niekde tu bola aj nejaka mast nato napisana ale neviem uz kde .. neviete mi poradit?

ZyxerkA

hm, myslim ze by si mal zajst k obvodnemu.. aj ak on sa tym nezaobera, aspon Ti da vediet, ktory sa tym zaobera, a rovno Ti da aj doporucenie =;) lebo k odbornym uz bez doporucenia ist nemozes