krasa nie je vsetko..

Príspevok v téme: krasa nie je vsetko..
tiny

krasa nie je vsetko.. tak sa hovori.. moj byvaly priatel bol velky fesak, vsetky baby po nom saleli a on sa tiez rad po nich poobzeral a nevadilo mu, ze ja sa idem zblaznit od ziarlivosti, ked sme boli von aj s jeho kamaratmi, oni si baby nejako nevsimali, no on si hlavu stale za nejakou vykrucal.. a komu by to malo byt prijemne? ja sa tiez sice rada pozriem po peknych chalanoch,ale len pozriem a necumim po nich! ale teraz k veci :-)nedavno som spoznala chalana, ktory krasou velmi neovplyva, no povahovo je naozaj super a velmi dobre sa s nim citim, je sice trosku hamblivy, no to sa mi na nom paci a neda sa do reci s kazdou, ktoru stretne..proste ma nieco do seba,nieco v sebe pritazlive aj ked nie je krasavec.. nehovorim o sebe ze som nejaka kraska, nie som sice ani ziadna skrata :-) no skratka som normalna baba.. len sa bojim reakcie okolia, ak s tymto chalanom zacnem chodit, co si budu mysliet.. ze ako vypada a tak.. ale malo by mi to byt v podstate jedno, hlavne je, ako sa s nim citim nie? co myslite, je s peknymi chalanmi vacsi kriz? :-)

sevilla

Ja som bol presne taky nedokazal som povedat nie, pre vsetko som bol ochotny. Ale tak sa chlap nesprava, musi mat svoju hrdost, zacal som na sebe v tomto smere pracovat. Samozrejme prve reakcie sa dali cakat.Ked som odmietol splnit jeden vrtoch vyssie spominanej kamosky, tak sa nazlostila, urazila, ze ako sa to chovam, ze ona je ku mne taka mila a si to vobec nevazim. toto prehrmale, a na druhy den mi napisala, ze aj tak ma ma rada.

spleen

pre sevilla:Vystihol si to velmi presne.Neviem,ci na tieto javy existuju nejake psychologicke studie,raz mi jeden psycholog povedal,ze ked pocitim,ze ma zena berie len ako kamarata,mam to rychlo skoncit a viac sa uz nepokusat ziskat si ju.Ja som viackrat prezil tak ako ty taketo sklamanie,boli to o to viac,ze napokon si ta,pre ktoru by si bol schopny urobit cokolvek,najde nejakeho grazla,ktory ju len vyuzije,pripadne sa vyda a potom v manzelstve pokorne znasa vsetky vycinania svojho "milujuceho" manzela.ALe hlavne,ze bola donho zalubena,to jej uplne postacuje na to,aby si vedela zdovodnit svoje rozhodnutie,preco si vybrala jeho a nie teba,aj ked si ju uprimne miloval.Je to velmi bolestive,ked clovek,ktory miluje,zostava pre toho druheho len butlavou vrbou,ktora sa navyse da kedykolvek vymenit za druhu.Zrejme je dolezite nenechat sa vsunut do pozicie takejto butlavej vrby,zachovat si odstup,vediet povedat aj nie,ignorovat niektore poziadavky a pocuvat len vtedy,ked na to mas cas,nie vtedy,ked sa ONA potrebuje pri tebe vyplakat.

sevilla

to ze mam vela kamaratov a kamaratiek, to neznamena ze sa necitim sam, ja som proste sam a kamaratky niesu dostatocna naplat na bolave srdce. Preto rozmyslam ze sa musim zmenit, musim byt viacej chlapsky, nie kamaratsky, iba tak bduem mat sancu, aby som nezostal navzdy sam s kopou kamaratok, ktore mi nemozu dat naozajstnu nehu a lasku. Preto vam odporucam, radsej na sebe pracujete, aby ste neboli sami, to ze raz pride ta prava, ktorej to bude vyhovovat je mytus!

sevilla

Cavte, tak ja mam 24. a som natom dost podobne, butlava vrba, kopu kamaratok, a ziadna milujuca partnerka, pre viacere som ako brat.
i ked mozno nevyzeram dako zle, a praveze mi vravia ze som pekny a uzasny chalan, ale ziadna sa do mna nezalubila, lebo som prilis dobry a kamaratsky, a ked prejavim k niektorej city, tak mi vyhodi na oci ze to nemoze, ze si nechce pokazit kamaratstvo so mnou. A co ja mam z toho, zlomene srdce. a pocuvat od nej ako sa jej pacia iny,tak to je pekne bolestive.
Nedavno mi spravila jedna kamaratka (24), ktora mi kazdy den hovori, ze ma lubi ako brata toto:
je zalubena do jedneho chalana(21), ale nechodi s nim, a ked o nom predomnou hovorila, tak sa vyjadrila ze aky je super, aky je rozumny, ze je omnoho rozumnejsi ako ja. taketo prirovnanie, chapete, tym mi vlastne dala najavo ako o mne zmysla, ze som debilek, tutko, ktory nema rozum nato byt chlapom.
takze chalani je to nanic byt butlavou vrbou, mat dobre srdce, lebo v ociach dievcat budete, debilci, ktory u nich nemaju sancu, proste budete zzenstele kamosky, alebo co.

atide

Zavidim Ti, za si stretla chlapca, ktory s Tebou chce chodit, aj ked je, ako hovoris, nie prave krasavec. Na krase naozaj nezalezi...Mne sa paci tiez muz, o ktorom mi kamosky aj sestra vravia, ze by onho nezavadili, a ja mam pocit, ze je to ten najkrajsi clovek na svete. Ale on so mnou nikdy chodit nebude, sme od seba daleko a neviem, kedy a ci ho vobec este uvidim, co je dost hrozne...A aj ked v buducnosti mozno spoznam kopu krasnych chalanov, na tohto nikdy nezabudnem a a si sa im v mojich ociach nevyrovna. Co by som dala za to, keby som chodila s tymto \"skaredym\". Takze -nezahadzuj si stastie, nie kazdemu spadne do lona.

alina

ja mam tiey krasneho chlapca, vsetky baby ho ocumuju. a takisto ako mnohe baby idem sa z toho zblaznit, ale napriek tomu ho lubim.. co by som dala za to stretnut niekoho ako ty :)

anka

Na to kašli!!! Ja som mala predtým tiež krásneho chlapa a očumovali ho všetky, bolo to o ničom. Teraz mám priateľa ktorý má bruško, asi štyri vlasy, je fajčiar, predtým by som sa po ňom ani len neobzrela a veľa ľudí hovorí že sa ku mne vôbec nehodí. Ale ja na to kašlem. Milujem ho a basta.

jfgkijntr

A co ta potom co budu hovorit druhi??..Ja mam priatela o 21 rokov starsieho odomna a je mi jedno co si hovoria druhi nezaujima ma ich nazor .....

mademoiselle

no podla mna je krasa velmi relativny pojem. KAzdemu s apaci nieco ine a tak isto je to aj s ludmi. Niekto sa niekomu moze zdat, ze aky je uzasny a krasny a neviem co, ale na druhej strane dalsiemu sa ten clovek nemusi vobec pacit a byt mu nesympaticky. Napr. ja s mojou kamoskou mame uplne odlisny vkus na chlapov, mne sa nikdy nepacili chlapi, s ktorymi ona nieco mala a jej sa zase nepacil ani moj ex, ani moj terajsi (chvala bohu!), ale tym chcem aj spleenovi a majkymu odkazat, ze chlapci, zostante taki aki ste, pretoze takychto chlapov je na svete strasne malo a verte tomu, ze dobra zena, ktora bude ta prava to oceni. Nie je vsetko len o vyzore a krase, aj ked v dnesnom svete sa stava trendom byt dokonaly. Ale je to o nas ludoch, inteligentny clovek myslim si ze pochopi, ze krasa nie je vsetko. A krasa vekom aj tak pominie a zostane len vnutro cloveka. Nikto s anevyhne starobe a vraskam, ale ten kto ma dobre srdce, ten ma vyhrate. Chalani, takze nevzdavajte sa. Pre niektore zeny mozte byt uplne sexsymboly. Len o tom neviete, takze hlavu hore, lebo negativna energia nikomu nepomoze. a tiny, neviem kolko mas rokov, ze s apozastavujes nad takymito otazkami, ale dolezite je to, co citis, s kym chces byt a kto by pre teba mohol byt partner do buducnosti, spolahlivy, verny, milujuci. A otec tvojich deti. Takze je na tebe ako sa rozhodnes ale podla mna je dost detinske obavat s areakcii okolia, no a co nech si vravi kto chce co chce, mne to je vzdy ukradnute.