krasa nie je vsetko..

Príspevok v téme: krasa nie je vsetko..
tiny

krasa nie je vsetko.. tak sa hovori.. moj byvaly priatel bol velky fesak, vsetky baby po nom saleli a on sa tiez rad po nich poobzeral a nevadilo mu, ze ja sa idem zblaznit od ziarlivosti, ked sme boli von aj s jeho kamaratmi, oni si baby nejako nevsimali, no on si hlavu stale za nejakou vykrucal.. a komu by to malo byt prijemne? ja sa tiez sice rada pozriem po peknych chalanoch,ale len pozriem a necumim po nich! ale teraz k veci :-)nedavno som spoznala chalana, ktory krasou velmi neovplyva, no povahovo je naozaj super a velmi dobre sa s nim citim, je sice trosku hamblivy, no to sa mi na nom paci a neda sa do reci s kazdou, ktoru stretne..proste ma nieco do seba,nieco v sebe pritazlive aj ked nie je krasavec.. nehovorim o sebe ze som nejaka kraska, nie som sice ani ziadna skrata :-) no skratka som normalna baba.. len sa bojim reakcie okolia, ak s tymto chalanom zacnem chodit, co si budu mysliet.. ze ako vypada a tak.. ale malo by mi to byt v podstate jedno, hlavne je, ako sa s nim citim nie? co myslite, je s peknymi chalanmi vacsi kriz? :-)

spleen

pre majky:Napisal si to naozaj pekne,sam som prezival to iste.Je to velmi neprijemny pocit byt s niekym,koho mas rad,ale o kom vies,ze ta stale povazuje len za dobreho kamarata,ci skor butlavu vrbu,ktorej sa moze vyplakat na ramenach.Ale pritom ako o muza o teba nikdy nebude mat zaujem a stale bude pozerat po inych,ktori sa snad ani zdaleka nemozu tebe rovnat,co sa tyka tvojich citov,povahy a schopnosti byt empatickym,ale ktori maju v sebe ten sexappel a kde sa pohnu,zeny po nich idu,aj ked oni nemusia zdaleka pre to,aby si ich ziskali,urobit tolko ako ty.Neviem,ci je lepsie potom zostat tou butlavou vrbou alebo radsej odist ot osoby,ktora sa do teba nikdy nezamiluje.Je to proste velmi bolestive robit tej,ktoru milujes chapaveho kamarata a vediet,ze odozva na tvoje city z jej strany nikdy nepride.

trosku

u mna presne ako cici
ten moj, no nie je zrovna krasavec ale nieco ma v sebe a strasne po nom idu baby, to je hrozne.
mne sa najskor nepacil, ani trochu :-D ale povahovo mi uplne vyhovuje a potupne som ho zacala vidiet inak, jednoducho je tam aj velka sexualna pritazlivost aj vseko ostatne, jedoducho zmenil sa mi pohlad nanho casom

ale aj pocuvam reci ze aka pekna ,si mohla aj krajsieho najst. to co ma byt? nech s a kazdy stara do seba

alic3

moze to vyzniet hnusne, ale ja by som nemohla zacat chodit s chalanom, ktory by ma sexualne nepritahoval. takze ja mam casto opacny problem. sice je pekny, ale vnutorne to az tak ono nie je. to ale za radu teda fakt nepovazuj. nikdy by som neodsudzovala niekoho lasku kvoli vyzoru, takze ak dokazes niekoho milovat bez ohladu na to, ako vyzera, tak mas vyhrate...

petrička

ja som toho názoru, že by nemal kto čo posudzovať akého ty máš chlapa, ved každý ma iný vkus, neznášam, ked niekto povie, že ako s nim moze henta byt ved je hrozny.. to by som za tieto reči strielala...:)

majky

tiny-ten chalan ktorého si nedávno spoznala, mi príde povahou presne ako ja. Neraz som sa zblížil s babou a vždy to skončilo pri kamarátstve, proste mám syndróm - "prof.kamaráta", neovplývam krásou a tak musím nosiť na bremenách tento ťažký osud. Mal som dva dlhšie vzťahy, asi som mal to štastie a považovali moju povahu za doležitejšiu než zovnajšok. Ale nikdy to nevydržalo a po čase si uvedomili, že to nie je všetko! Proste som ich prestal priťahovať. Necítili pri mne vášeň, nadchnutie, videli vo mne len človeka ktorý vie vypočuť a pomôcť, ako kamarát. Priznali sa mi s tým, že som bol iný než ostatní a veľmi sa im to páčilo zo začiatku, ale časom ich to prešlo a potrebovali aj to "fyzické priťahovanie". Neraz som si položil otázku, že keby som nemal takú povahu ako mám, tak som asi na veky sam a nezažijem ani to čo som zažil, ale na druhú stranu by som možno stále bol s tou mojou "pravou" keby som bol krásavec! Ak už teraz takto zmýšľaš čo si budu myslieť ostatní a pri tom si zažila, aké je to chodiť s playboyom a určite Ta nenapĺňal po psychickej stránke, ako tento nový objav, tak to nemá zmysel, Lebo buď by si sa poučila, že buď máš jedno alebo druhé, ak objavíš oboje v jednom chalanovi tak si môžeš rovno gratulovať a toho sa drž zubami, nechtami do konca života! Musíš ty vedieť, ako to cítiš vo vnútri a nie len ho mať pri sebe preto aký je citlivý a vnímavý, tak ho môžeš mat aj ako kamaráta a neublížiš mu. Dobre si to premysli, lebo viem aké je to byť v jeho koži a neraz ma omrzel život, keď som spoznal tu "pravú" ale nemohol som jej dať všetko..a nikdy som jej to nevyčítal, ona za to nemohla, proste je to tak dané v prírode..

Deee

urcite je s peknymi vacssi kriz...ved sami vedia, ze su pekni a snazia sa z toho vytazit maximum...samozrejme neplati pre vsetkych

cici

zvacsia s peknymi xalanmi su vacsie krize,,,ale zas ked je xalan pekny a raz sprosty,,,tak toto je skor na hambu a chudactvo,,a vobec nezalezi na vyzore...ide o tu vnutornu krasu. Nevsimaj si okolie. Ja mam napr. xalana do ktoreho boli zalubene 3 moje kamosky,,ale mne jedinej sa nepacil. Bo nezdal sa mi nejak pekny,,a povahovo pas. Ale neviem ako sme sa dali do kopy. A az potom som zacala spoznavat jeho vnutro a zistila som ze nieje vyzorovo nejaky pre mna pekny,,,mozno pre tie ostatne hej...ale jeho vnutro bolo krasne, jemne, uprimne. Spoznala som ho az vtedy ked som bola s nim sama. Pred kamaratmi sa predvadzal,,sak ako kazdy xalan. Mno ale xodim s nim uz riadne dlho vyse roka..a povem ti, ze v zivote sa na ziadnu babu neobzrel,,,ked isla nejaka pekna,,a kukala na nas,,a ja uz nervy..tak sa otocil a povedal, nemaj nervy ty si pre mna ta najkrajsia. Mno a proste bol to grazlik, priznavam,,aj ja som bola,,ale oboch nas tento vztah zmenil. Heh a zamilovala som sa do jeho vnutra,,a nie do jeho vonkajska,,,ale postupne sa mi zacal pacit aj z vonka...xixi tak to je. A okolie?? Iba to ze aky ste zlaty. Tak sa neboj