"svokra"

Príspevok v téme: "svokra"
marga

ako zistim ci ma priatelova mama ma rada?Sme spolu len kratko (2 mesiace),konflikty s nou nemam,ale akysi vnutorny hlas mi nasepkava ze ma nejak extra nemusi,neviem preco.Som mile inteligentne dievca,este sa mi toto nestalo,vzdy ma vsetky "mamky" priatelov zboznovali.Ona je tiez fajn zena,je mi velmi sympaticka.Komunikujem s nou normalne,ked sme u nich doma,ze kam ideme atd,ale nikdy sa ma ani nespyta ako sa mam,ani ako sa mi dari,nic :(

tinka228

ahojky, už som tu.
V tvojom prvom prípade, to bude podľa tak ako si napísala. Ublížila si jej synáčikovi = stala si sa nepriateľkou.
Ako to myslíš, že na to idete prirýchlo? A nemyslím si, že môžeš jej názor nejako ovplyvniť. Možno neskôr, ak vám vzťah vydrží. Teraz určite nie.

marga

Dik za link,dobre vediet ze niesom sama.Inak,myslite ze ked si o mne "svokra" nieco zle mysli,resp. jej nieco vadi (napr ze na to ideme prirychlo),ze mozem nejak jej nazor ovplyvnit pripadne zmenit??

marga

este ma napadlo-mala som byvaleho,s ktorym sme boli najlepsi priatelia ale medzi nami bolo nieco viac.Jeho mama ma uplne zboznovala(aspon sa tak tvarila),kym som mu nosila zosity ked bol chory.Ked som s nim telefonovala,ona mu kricala do telefonu a ma pozdravovala,aj som s nou takto telefonovala,no proste pohoda.A ked uz ma prestalo bavit to ako ma on natahoval a ukoncila som to s nim,zrazu som mala pocit ze uz ani zo slusnosti ma ona nedala pozdravit.proste NIC.takze neviem ci to na mna niekedy aj nehrala,lebo podla mojej mamky bola ona taka trosku "liska".takze vidis,som roky zila v tom ako ma zboznovala a pritom...bohvie co bola pravda...a mozno ma len prestala potom mat rada,ked som "ublizila jej jedinacikovi",a vobec sa nezaujimala o to ako to bolo ...

tinka228

Idem sa na chvíľu odmlčať. Okúpať a uložiť malého. Vrátim sa okolo 19-tej. Ak chceš, rada s tebou ešte pokeciam. Lebo mňa celá situácia štve kvôli mužovi. A dobre mi padne aspoň tu sa "vyrozprávať".

tinka228

tvoja posledná odpoveď je ako by som ju písala ja. Presne to isté som robila. Teba trápi, že sa ťa nespýta ako sa máš? No mňa sa moja svokra prvýkrát opýtala ako sa cítim, keď som bola 2 týždne pred pôrodom. Za celých deväť mesiacov nič. A to som ležala aj v nemocnici. Jasné že ma bola pozrieť. Veď na svokru sa to zo slušnosti patrí. Ale to celú návštevu len hovorila aká je unavená, ako ledva prišla ,... Ležala som tam 10 dní. Bola 2x. Keď ma prepustili bola som doma už 2 dni a ani o tom nevedela. Len ja vravím mužovi, že vaši sa ani neozvali. Daj im vedieť že som už doma. Nie že ma prídu pozrieť a zistia že ma už prepustili. Čo k tomu dodať.

marga

dakujem:).praveze ja aj som mila stale,vkuse sa usmievam,este aj hovorim ze "ved podme do obchodu po ten chlieb" (aby som si u nej splhla).Ale ked mi on sam nepovedal ze jeho mama ma ma rada,a ona okolo mna "neskace",nepride sa ma spytat ako sa mam (ale co ja viem,mozno nas nechce rusit???),tak si "domyslam" ze ma moc nemusi a potom sa kvoli tomu trapim

tinka228

no neviem, 2 mesiace je fakt krátko, ak ti na ňom veľmi záleží, zatiaľ by som to asi neriešila, všímala si ako sa to ďalej vyvinie. Ak ti môžem poradiť, rob to ako ja, tvár sa milo (aj keď sa ti nebude niečo páčiť) a buď vždy "poslušná". Aby sa ti nestalo, že sa mladý zastane matky a ty budeš potom nešťastná. Čas ukáže ako to v skutočnosti vo vašom prípade je.