13 dnova mliecna dieta

DancaBB

jojoo : no pozri sa, ja tiez nemam az tak vela casu...chodim do skoly a na vyske je rozvrh hocijak..rano, naobed, vecer..proste jak sa podari...a este k tomu byvam na intraku v ba a proste nemame tam ani len kuchynku...ja netvrdim ze sa ma clovek presne drzat nejakeho papiera...aj ja teraz drzim dietu a proste jem co chcem...samozrejme zdrave veci...a nemyslim si ze ked by si aj drzal tuto dietu, ze automaticky musis byt slaby a nemat energiu...pretoze u mna to tak neni...som fit a nemusim jest ani pecivo, cestovniny ani zemiaky a ryzu...a uz som toto tyzden nejedla...citim sa super...a vobec to nelutujem..a ked toto niekto bere ako zlu dietu..dobre...je to jeho nazor...ale je to aj dobra ocista..lebo ked budes stale zrat sacharidy tak sa tvoje telo v zivote neocisti...inak ja som uz drzala tuto dietu 10 krat aj viac...a nijako mi nikdy neublizila, ani som nemala zdravotne problemy, naopak, dost sa mi zlepsilo travenie...a nebolieva ma uz tolko brucho ako predtym,...ani neni nafuknute

jojoo

DancaBB nemáš tak úplne pravdu, ako ani nikto nemá úplne pravdu... ide o jednu vec, je takých ako Ty málo čo sa vyznajú a používajú intuíciu, ale väčšina ľudí ,ked idu robiť dietu tak sa nevedia pohnúť a robia hluposti, napr. vyhodia ovocie a obilniny... ako ja kedysi a som si dosť poškodil organizmus, už chápeme? niekto kto nemá moc času a chodí do práce a chce dietu tak nemá ten pravý prehľad o tom čo by nemalo chýbať v jedálničku, a tak je stále lepšie ako vraví petullla nedržať diety, ale jesť všetko ,ale rozumne a to mi dajú mnohý zapravdu. poznám ju osobne,a musím len povedať že sa ozaj vo všetkom čo sa týka stravy vyzná, aj v biochémii...v podstate sa dá povedať ,že ked sa stravujete tak ako petullla píše ,aj to je určitím spôsobom dieta,ale skôr založená na intuící, pomocou nej som zhodil behom 3 a pol mesiaca 22 kg a mal som pred tým 96. a s intuitívnim programom petullli so sa zbavil aj chorôb čo ma trápili už dlhšiu dobu. takže dôverujem pestrosti ale a nezaťažovať si hlavu celý rok dietami a hlavne jesť aspon 6x denne a málo. ja som jedával až 9x denne a schudol som tak ako mi radila, pred tým som jedol 3x denne ked som držal tu sprostu dietu pred 1 a pol rokom a schudol som asi 9 kg, ale po nejakom čase som ich nabral naspäť a nejedol som ani čokoladu a sladkosi.takže diety su jojo efekt. čo teraz kludne jem čo chcem aj sladkosti, len musí človek vedieť kedy aby nepribral ,ale opak spaloval,všetko máme v hlave. a další 2 moji susedi si tiež pochvaľujú čo im poradila. ide o to že v tomto nejestvuju žiadne príkazy ani zákazy.

DancaBB

čimo neni zac..ja som uz tuto dietu drzala velakrat takze uz ju mam v malicku:Daj teraz ju drzim, ale nie tak prisne..ale snazim sa aspon priblizne podla nej lebo ked si len poviem ze idem chudnut to mi nepomoze..musim sa drzat nejakeho jedalnicka..a uz si schudla 5 kg?tak to ti gratulujem...a ak sa mozem spytat, aka je tvoja vyska a vaha?

Čimo

nikuška1: Ano a dúfam že to ešte pôjde dole.Pijem poctivo 2 až 2a pol litra vody.
Vôbec sa necítim slabá a fungujem uplne normalne.Samozrejme všetko je individuálne a závisí to aj od východzej váhy.

Čimo

Danca bb Ďakujem za radu,Miesto tvarohu som si kúpila nakoniec bielu aktiviu ale sladku,lebo obyčajnú bielu,by som nezjedla.
Dnes som na desiatom dni a schudla som 5 kg.Je to super.

dancaBB

petulla:akoze ja drzim diety a necitim sa ze mi nieco v zivote chyba...je mi super...som stastna a mam vela energie....to vsetko zalezi jak sa clovek k tej diete postavi...takze podla mna nemas pravdu..a co sa tyka tych vyzivvnych latok..v tej diete su same vitaminy, bielkoviny, aj sacharidy..lebo je tam vela ovocia...a trochu aj tukov...takze nechapem co mas problem...

petullla

a ešte chcem doplniť toľko: ked sa nebudete zaťažovať dietami, budete môcť ten čas využiť na veľa iných vecí z ktrých máte ozajstnu radosť. pamätajte: kvalita a pestrosť=kvalita života, kvantita a jednostrannosť v jedle= nechuť zo života málo energie

petullla

ak vám môžem trošku poradiť, tak sa vykašlite na diety,ktoré vás len ochudobnuju o vitamíny a iné dôležité látky a enzými, ale znížte príjem kaloríí z bielých pečív ,sladkostí a nahradte ich z rána ovocnými a zeleninovými šťavami a doprajte si pestrosť vo výbere živej stravy, aby ste mali rôzne dávky a druhy prvkov,enzýmov a vlákniny ktorá odstráni hlieny a toxické látky von z tela,ktoré sa vám usadzuju s tých všelijakých mliek a tvarohov s ktorých sa vyrábajú lepidlá,lebo je z toho kvalitný hlien ktorý upcháva a zahlienuje sliznicu dychacích ciest a čriev a potom bráni v strebávaní vitamínov to krvy. a potom uvidíte akú budete mať chuť do a zo života ked budete jesť pestro vše čo nám príroda už dávno ponúka,ale my sme slepý ako patrony.zamyslite sa čo vaše telíčko potrebuje a čo nepotrebuje