13 dnova mliecna dieta

dancaBB

ono pomoze kazda dieta, v ktorej sa vam znizi prijem v strave.......ale podla mna je jojo efekt blbost...aspon u mna..ja som tuto dietu drzala uz vela krat a vzdy som schudla.ale tak po roku som pribrala...ale len preto ze som sa zacala strasne prezierat..poste 3 teple jedla denne, sladke, slane, vsetko do radu jak stary 100 kilovy chlap...keby sa normalne stravujem tak som si ista ze vaha nejde hore...a kedze byvam na intraku je tam dost takze sa normalne stravovat, kedze nemame ani len poriadnu kuchynku, cize vsetko vacsinou studena strava aebo jedlo z jedalne, co je vsetko umelina alebo je to plne muky..takze tak

dancaBB

čimo :podľa mňa by si mohla biely jogurt alebo take nieco..alebo si kup ochuteny actvivia tvaroh..ja to robim vacsinou tak ze si dam do tvarohu, ktory tiez velmi nemusim, trocha skoroce mletej a sladidlo, aby som tam nemala zbytocne cukry...a velmi mi to tak chuti....alebo si kupim tu activiu, co uz je taka menej zdrava varianta ale zas nemyslim ze je to az taky strasny prehresok

zuzanecka

Zdravim vas vsetky, ja som dnes zacala, len mam mensi problem, pokazila sa nam vaha, takze aspon sa nebudem trapit ci to ide pomaly ak to vobec pojde :) drzte mi palce, mam strach ze to nezvladnem, chcem aspon mrkvuuu

veronika2

Cavte tak aj ja tutto dietu drzim, dnes to je uz 6 den aj ked vcera som zhresila pizzou ale vaha sa mi nepohla nic som nepribrala :)) a dnes pokracujem dalej je to v pohode cewlkom aj ked druhy den mi bolo zle od hladu ale vydrzala som to :)) tak sa drzte

admiralka101

Ahojte,tak ja este dva dni a koncim s dietou,drzala som ju poctivo aj s priatelom.Vysledok je dobry,ale u mojho priatela este lepsi.Kto chce s nou zacat,nech zacne da sa to vydrzat.Som spokojna a priatel este viac...........drzim palce

cieara

no ja som ju dneska zacala drzat,ale fuuha,tento den mi zatial dost dal zabral..myslite,ze rpeto,lebo sa iba pije?..ci sa to zlepsi? a potvroqa..zaujumalo by ma ci sii ju nakoniec dodrzala a kolko si schudla? :)

didsss

PROSIIM WASS MA NEKTO LINKK ALENO NAPISE MI CO SA MA TIE DNI JESTZ JA TO NEEVIEM NIKDE NAJST TUTO DIETU :( PROSIM DAKUJEM

teneesee

ahojte.....ja som tuto dietu drzala asi pred mesiacom a pol....naozaj zabrala zo 70kg som schudla na 64....takze spoko ...teras jem normalne niekedy sa aj prejedam a hlavne sladkosti a vaha sa mi stale pohybuje 64,65 takze som nepribrala nic......je vazne fajn nemala som absolutne pocit hladu...najvacsi problem pree mna bolo nejest sladke.....osttatne v pohodke.....zajtra zacinam od zniov lebo za dva tyzdne idem domov....drzim vsetkym palceeeee