MARTIN_242 kuk sem:-)

Príspevok v téme: MARTIN_242 kuk sem:-)
kacicka

ahoj, citam, ze dost vela radis na fore ohladom chudnutia a zdraveho zivotneho stylu. Velmi chcem schudnut, 5 dni sa snazim nejest sladke a ani ve,mi nezdrave jedla, chodim kazdy den na korcule na hodku a plavat na hodku. Ale potreovala by som niekoho, kto by mi poradil, ako sa stravovat, a podobne- mat niekoho "nad sebou", takeho pomocnika. Neujal by si sa ma???

constantine

Dakujem Martinko:) neboj ... ked dovrsim svojich 50 budem nadmieru stastna :-)) inak vsimla som si, ze odkedy makam na orbitreku postava sa mi zacina trosku menit ... :-)) hura!

kiarka

no meriam 170 ja viem nemam moc ale ani tolko ako som mala kedysi a najhorsie na tom je ze nemozem cvicit a to vobec mam vazne zdravotne problemy a necvicim od prvej triedy na zakladke... ked neposlucham a idem si zacvicit alebo len tak trochu doma zle to dopadne viem aj odpadnut...

barbinka

si to prispôsob podľa toho kedy vstávas. napr. daj si o desiatej raňajky, obed o jednej, večeru o šiestej. koľko meriaš prosím ťa? však ty máš málo kg. neviem na čo chceš schudnúť.

kiarka

barbinka dakujem aj ked ja nechcem moc schudnut len nejake 3kg ziadnou drastickou dietou vazim 51 a vzdy som mala tych 48 no odisla som do zahranicia a tu som pribrala...este by som chcela keby mi niekto poradil ako by som mala jest lebo robim od 15.00 do 00:00 a neviem kedy mam ranajkovat a veceriat aby to bolo ok...neviete?

barbinka

kiarka: tie semiačka môžeš, obsahujú rastlinný tuk, čo je v poriadku.a bielkoviny so zeleninovým šalátom je super kombinácia. ja si dávam buď tuniaka, alebo kuracie prsia so zeleninkou.mňam.

kiarka

joj prepac Martinko ale este mam nejake otazky... v jednej knihe na chudnutie som sa docitala ze ak mate velku chut na nejaku maskrtu alebo do niecoho dobat su vhodne gumove medvediky vraj teoreticky neskodia je to pravda? a co hovoris na tekvicove semiacka a vseliake ine?mozem si ich dat napriklad na veceru ak mam na nieco dobre chut?

creassy

Ahoj Martin.tiez by som sa chcela spytat ;-) ake sporty odporucas na chudnutie? (ja viem, ze asi vsetky, hlavne nech sa clovek hybe, ale...)ja chodim dost na bicykli, ale zda sa mi, ze telo si na to zvyklo, takze aj ked sa snazim na nom dost makat, moc mi to nepomaha, jedine stehna mam riadne tvrde, ale to je tak vsetko. V zime som chodila plavat, ale to mi pomohlo len kontrolovat dych a moc ma to ani nebavi :-( A este ma zaujima, co vravis na tie energeticke tycinky, su pri chudnuti vhodne? Obcas si nejaku dam, ked viem, ze pojdem na bike na cely den, aby som vladala. Dakujem moc za odpoved ;-)

Martin_242

constantine: Ahoj, v prvom rade je už neskoro! Za mesiac nemôžeš čakať nejaké veľké zmeny postavy.
Ak si zmenila životosprávu, to je prvý dobrý krok a na tom orbitreku spokojne makaj, neboj sa svalov, ženy nemajú zďaleka toľko rastového hormónu a testosterónu ako muži a nebudeš dvíhať v posilňovni ťažké váhy, ale míňať prebytočnú energiu pohybom a pomaly strácať váhu, nie budovať svalstvo.
Pri Tvojej váhe sa obávam, že telo Nebude nejako rýchlo strácať váhu, lebo už si proste ľahká, berieš sa moc kriticky.
Dúfam, že pod 50 kg nechceš ísť...