Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
fulka

Ja ozaj uz neviem co mam robit...kazdy vecer na mna dojde stav, ze som strasne skareda, je mi zo seba zle, len placem, vobec nevidim nic pozitivne, neznasam sa za kazde jedlo co som zjedla ten den, moja tvar sa mi zda skareda, mam pocit ze ma nemoze mat nikto rad, pretoze som skareda...stale sa porovnavam a vzdy dojdem k tomu ze som otrasna....v skutocnosti mozno to ani nie je tak zle...ale nejak vidim moje chybicky mnohonasobne vacsie ako pozitiva...a tuzim byt dokonala a viem ze sa to neda...
Chcem vyskocit zo svojho tela, nevydrzim sama so sebou...prosiim...poradte mi ako proti tomu bojovat...nejak aktivne....HOCICO=)
(ku cvokarovi chodim a vie o tom..len to nevieme zmenit)

R4d0sl4v

mam taky isty problem ako ty ? :) a vies ako ho riesim ? tym ze ignorujem ostatnych a snazim sa byt lepsi ako oni a mozno mi to aj ide vsak oni nas rad budu prosit

marushik

fuu, tak toto sa bohuzial tyka aj mna :( Prave teraz napriklad mam taky stav, ze chcem zomriet, alebo ani nie tak zomriet, ako vratit spät cas a vobec sa nenarodit...NA CO som tu??? Mam pocit ze len na to, aby som otravovala zivot ostatnym a svoj len tak prezivala a "predepkarcila"...Fakt to nechapem, s takou hlavou, tvarou aku mam ja...a s telom, s ktorym nikdy nebudem spokojna ma nebude mat rad nikto, ziaden chlap...uz len preto, ze ja sama sa nenavidim!

crazypoeticg

Bojujem s tym istym co ty,mozno okolo 10 rokov,v 12tich som bola koli tomu na psychiatrii,je to lepsie,ale asi nikdy to nebude celkom dobre,presne tie iste pcity a myslienky co mas ty,mam aj ja,takze v tom niesi sama,ja neviem ci sa z toho da celkom vyliecit,ale snad hej,u mna sa to asi nezisitlo vcas,ale da sa to aspon zmiernit,vies,moj problem je ten ze si neverim a obcas sa dokonca nenavidim ..je to hnusna choroba,ja sice nezvraciam,ale aj tak je to hnus,je dobre,ked ti mama pomaha,aj moja sa mi snzai,ale nechape ma,velakrat ju moje spravanie hneva,mne taktiez pomaha,ked cely den v kuse nieco robim a ked mame ciele,ambicie,alebo ked sa torcha zabavim,posmejem sa,alebo ked sa modlim,alebo som v kostole a najviac neznasam ked baby napr. v skole hovoria o postavach,dietach a tak,nenavidim to!!!Mne robi dobre,ked robim nieco,co ma privazda na ine myslienky,skusala si to?

fulka

Inak holky, neskusali ste uz jogu? Odkedy som sa zapisala na kurz, mam pocit ze si trosililinka viac vazim svoje telo a viac sa viem sustredit....mozno by to stalo za pokus...(ale zo zac som ju robila s tym ze schudnem...a hanbila som sa medzi inymi...zenami cvicit..ale preslo a je tam velm dobre=)

fulka

Elka, neboj, budem ti drzat palce aj ja=) maturovala som min rok,da sa to zvladnut, robia z toho vacsieho strasiaka nez to ozaj je;)
Zeny,ale toto co tu pisete....
strasne....tiez chapem o com to je....u mna sa akurat mixuju rozne priznaky....anorekticko bulimicke obdobia, skor to ale tahalo do anorexie...a potom sa toxikomania..a sebaposkodzovanie....
Elka, inak mam kamaratku, (tiez ma rozne ... stavy...akurat nema problem s ppp. no a ona ma tiez take obseedantne manie...ze upratuje, triedi, spisuje, skratka vsetko musi byt v systeme...
Tak by ste si rozumeli...=)
Spagh, normalne ma povzbudilo, co si napisala, tak optimisticky na to ides=) kolko mas rokov?
ja mam zachvaty paniky dnes, lebo som zistila ze som pribrala./..za ok okolnosti by to bolo v poho, pretoze vyzeram zenskejsie, ale mojimi oami je to tucne=(

spagh

hm, tak nejakeho vyhladaj... je to lekar ako kazdy iny... teda, ked ta boli hrdlo, ides ku krcnemu, ked srdce k psychologovi... treba vyskusat... no vidim, ze ta to drzi pomerne dlho... na maturu ti drzim palce a urcite aj vselikto iny, drz sa :} ako to citam...mala by som trosku upratat aj ja.. inac ja sa tiez ucim a vzdy v takych stresujucich obdobiach ma svinsky stve henta potvora ale je mi celkom dobre.. dnes som rano bola v obchode.. bo som si nieco nakupila na vikend... a som si povedala, ze sak si fesanda, hybaj si dat suknicku, boticky a sup na slnko... takze celkom dobry start... a teraz sa ucim.. obcasne kukam, ci si este tu.. alebo ci nejaka odpoved... a tak... idem si spravit cajik