* boky *

flower

cvicenia pre boky:
dvihanie - lahni si na bok. hlavu si podopri rukou. spodna noha je v kolene ohnuta. vrchnu nohu napni, spicky prstov a koleno smeruje dopredu. pomalym pohybom dvihaj a spustaj nohu. chodidlo nepoloz pocas cvicenia na zem. cvik opakuj 10 krat v 2 seriach. to iste precvic aj s druhou nohou.
striedanie - sadni si na zem. rukami sa opri o podlozku. lakte maj mierne ohnute. nohy si mierne rozkroc, pokrc v kolenach a striedavo sa dotykaj kolenami zeme. cvik opakuj 10 krat v 2 seriach.
unozovanie v klaku - uviaz si pas okolo stehien tesne nad kolenami. pas vystri na celu sirku. zaujmi polohu podpor klacmo na laktoch. zdvihni nohu do strany, ale nie vyssie, ako su boky. pomaly spusti nohu dolu. cvik opakuj 10 krat v dvoch seriach. potom vymen nohy.
prenasanie vahy - sadni si na zem. rukami sa opri o podlozku. lakte maj mierne ohnute. nohy spolu pokrc v kolenach a prenasaj ich vahu striedavo na jednu stranu a potom na druhu. cvik opakuj 10 krat v 2 seriach:)

ja8

na boky? to vazne? to by mi ani nenapadlo. zacala som behavat asi pred mesiacom ale mam strasne slabu vydrz. a kazdy den? alebo ako casto? a ako dlho?