P N E U M O K O K !!!!! !!!!! !!!!

Príspevok v téme: P N E U M O K O K !!!!! !!!!! !!!!
suri

Ahojte. Len aby ste boli v obraze. Tu do toho fóra som o pneumokokoch napísala veľa a teraz to všetko chcem zhrnúť do jedného celku a podebatiť s vami kto máte s tým svinstvom skúsenosť.
Takže po poriadku ::: Moja dcérka mala 8 mesiacov keď jej začal prví krát vyťekať hnis z ušiek. Chodili sme každý deň v priebehu 5 týždňoch na vyčistenie a zakvapkanie k ušnému. Po výteroch jej zistili že má PNEUMOKOKA. Brali sme v nemocnici asi 7 injekcii a nakoniec sme aj tak skončili po 3 mesiacoch v Prešove deckej fakultnej. Tam ju dopovali injekcijami týždeň a nakoniec sme museli na operáciu. Voperovali jej do ušiek trubičky (stipuly) Na odtok hnisu, lebo sme boli kúsok od zápalu mozgových blán. Po operácii sa cítila v celku dobre. Hneď ako sme prišli domov na druhý deň som ju dala zaočkovať PREVENAROM po ňom asi dva týždne na výsledkoch výterov mala všade priam sterilné prostredie. Dala som ju zaočkovať aj druhý krát a po týždni som s ňou bola znova na výter kde na našu smolu a prekvapenie bol znova pneumokok. Dcérka má teraz už 1 rok. Pred týždňom ochorela. Mala kašel a stále soplí, nebrala som toho pneumokoka už až tak vážne, lebo mi vraveli že očkovaním je telo voči tomu pneumokokovi imúnne a už nenaprobí škodu ani keď sa po očkovaní objaví znova. Tak som to neriešila, proste ho mala. Brala antibiotiká minulý týždeň SUPRAX. Po dobratí asi jeden deň bola ubolená, nespala a bola podráždená. Po prebdenej noci jej znova po dvoch očkovaniach vytiekli ušká. Som z toho zrútená a už teraz sa fakt začínam báť. Ten pneumokok sa jej tak usídlil v tele že na neho nezaberajú podla citlivosti žiadne antibiotiká. Prosím vás úprimne poradíte a pomôžete mi čo a ako Ďalej??? DAkujem. ZÚFALÁ MAMINA:

suri

Pán RNG. Ďakujem za radu, ale mám od vás ten oregánový olej no akosi sa ho bojím dať takému drobčekovi. Viete, predsalen vaše i keď možno dobré doplnky sú mnohými ludmi neotestované tak ako aj neznáme, preto sa bojím začať ích testovať ja na mojej ročnej dcérke. Ďakujem

RNG

Poradim ti ako druhym prirodne sirokospektralne antiomikrobialne prostriedky na pneumokoka(streptococcus pneumoniae) aj na mnohe ine bezne bakterie, kvasne infekcie, plesne a pod.:
GSE, 30 kvapiek do pol litra vody
oreganovy olej, 3x300 mg
extrakt z olivovych listov, 3x1/2 gramu
Uvedene davky su pre dospelych, ale tieto doplnky su vysokotolerantne na predavkovanie.
Pomahaju ako doplnok aj ine, ale podstatne menej(aloe vera, vitamin C, selen, zinok, astragalus, baza...)
Jedenkrat mi zapal prenikol tiez do usi a vyskusal som novy silny sirokospektralny prostriedok:
Samento. Treba ho zacat od 2x1 kvapky a postupne zvysovat az na 2x10 kvapiek, ja som to osobne vyhnal az na 2x20 kvapiek.
Zaroven som pouzival aj beta glukany(3x400 mg) na zvysenie imunity vseobecne, lebo som si nebol isty, ktory mikrob/mikroby je za ten zapal zodpovedny(moze to byt od virusov, cez bakterie a kvasne infekcie az po plesne a mykoplazmy, pripadne ich kombinacie)