krvavy vytok po použiti GYNOFLOR

gynoflor

Ja som z gynoflorom mala ten istý problém, ale nebrala som ho dlho. Súhlasím z predchádzajúcou odpoveďou....

Lusytta

katka ke:neviem, ja som s Gynoflorom problem nemala, ale ked som predtym brala ine prirodne lieky (bohuzial si nepamatam, ako sa volali, ale vyraba ich firma fytofontana), tak som mala tiez krvavy vytok, a zakazdym, ked som ich skusila zacat brat...mozno nejaka reakcia tvojho organizmu na prebytok laktobacilov? Ak to neustupi, tak by som sa radsej poradila s lekarkou...
alinka:krvavy vytok je proste slabe neidentifikovane krvacanie, moze sa dostavit v strede cyklu pocas ovulacie napriklad...ty si uz mala pravidelnu menstruaciu alebo sa ti to teraz stalo prvykrat...ked chces, pis mi na mail otazky, rada poradim ak budem vediet

answer

Alinka, krvavý výtok sa môže u niektorých žien objavovať v strede cyklu v plodnom období a môže trvať vraj aj 5 dní.

alinka2211

ahoy mam 12 mam kramy alebo kravy vytok na nohavickach som mala taky rozovy flak dala som si vlozku atd. co k tomu patri sprcha.....a myslela som ze su t kamy preslo 5 dni a skoncilo to o 15 dni to mam zas a je to len 2 dni co je to??pomoooc prosim...a co je krvavy vyttok???

jaja

raz sa mi stalo, že som si chcela zaviesť do pošvy canesten - tabletu, a vytiahla som zakrvavený aplikátor- asi som sa uškrabla??? nie je to podobné aj u teba?

machulka006

nemohla by to byť menštruácia? alebo..možno si si to zaviedla nejak drastickejšie a hlbšie...netuším, čo by mohla byť príčina