Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý gastroenterológ v BB

....

ked ma niekto problem so zapachom z ust kde by to mal riešit aby sa toho rychlo zbavil prosim vas poradte som zufaly

Eval

Ja uznávam Doc.Dr.Skladaného. Je to kapacita po všetkých stránkach a dokonca aj v psychológii. Chodím k nemu s ne
-vyliečiteľnou chorobou. Stále od neho odchádzam s elánom na život. Je dokonca sexy a fešák. Ale najviac veľmi dobrý odborník....Čerenčany

jajav1

Hééééj, no tak hádam skúsim toho Skladaného. Dúfam že už so mnou niečo spraví, lebo už sa to ťahá 3 roky. Tak díky za radu.

ethel

chodila som od 1998 najprv do polikliniky len si už nepamätám meno toho Dr.čo tam robil pred tým arabom....nič nezaberalo...začala som k arabovi,takisto nič,...a potom som zašla za Dr.Skladaným a som ok...bez liekov.Mám síce za tie roky chronické zmeny,ale nemám ťažkosti.A najviac ma zaujal prístupom,s ktorým som sa ešte nestretla.Je to kapacita!Ano aj Dr.Kvetenský je dobrý,ale s tým ja osobne skúsenosť nemám a som rada,že mi odporučili dobre -Skladaného.Ani raz mi nedal najavo,že sa ponáhla,vypočuje si každú moju požiadavku,dokonca mi aj nakreslil ako to v mojom tráviacom trakte vyzerá,proste super človek,super prístup!

jajav1

veronika. K tomu arabovi som chodila ako ku prvému a ten mi tiež urobil len gastrofibroskopiu a dával mi všelijaké lieky. Tak som prešla ku Květenskému a to isté. NO ale skúsim toho Valacha ešte.

veronika

Ahojte,
ja som bola u Dr. Valacha, nebolo to nic moc...Este ze vraj v poliklinike je nejaky gastroenterolog, nejaky arab, a ze je celkom dobry...

jajav1

Nieže je zlý, keď vieš, stále skúša na mne len lieky a vyšetrenia žiadne. Že už mi nevie inak pomôcť. No zistila som si že Dr. Valach robí v Novamede. Tak skúsim ešte jeho.

tinka228

A tebe sa zdá Dr. Květenský zlý??? Veď práve on je považovaný za naj odborníka. Ja osobne som tiež pri ňom bola a nemôžem sa sťažovať. Ešte myslím, že je Dr. Valach, ale neviem kde má ambulanciu.

jajav1

V Rooseveltke robím, takže poznám Dr. Skladaného (z počutia), vedľa neho je Dr. Květenský ku ktorému chodím. O Skladanom som počula že je výborný odborník na pečeň, žlčník ale inak vraj nič moc. Tak neviem. No ale aj tak díky. Niekoho nájdem.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.