co by ste robili???

Príspevok v téme: co by ste robili???
carodejka

co by ste robili keby ste zistili ze vas priatel alebo priatelka ma v telefone fotky svojich byvalich...moj ma..a raz som si to vsimla a on sa tvaril akeby nevedel ze ich tam vobec ma...mne jedno nech ich tam ma ked chce...ale keby mi dal aspon vysvetlenie...hoci ze si pestuje zbierku alebo co...ale nech nemlci

alina

podla mna to este nie je dovod na ziarlivost ale mala by si sa s nim o tom porozpravat... a zalezi aj od toho kolko tam ma tych fotiek, je ine ked tam ma 1-2 fotky a ine ked ich ma 50..

sarah2112

no... skus si ho pekne posadit a v klude sa o tom s nim porozpravat. ak ti to nebude chciet vysvetlit, tak sa ho opytaj, ci mu za to vysvetlenie nestojis... ak ti stale nic nepovie, myslim, ze ti za to nestoji on... predstav si do buducnosti... ako bude celit problemom? pri vsetkom mlcat???

nancy2112

no... skus si ho pekne posadit a v klude sa o tom s nim porozpravat. ak ti to nebude chciet vysvetlit, tak sa ho opytaj, ci mu za to vysvetlenie nestojis... ak ti stale nic nepovie, myslim, ze ti za to nestoji on... predstav si do buducnosti... ako bude celit problemom? pri vsetkom mlcat???