Peter123 Milujem inú

bonaqa

no peter sice nesledujem tento "pribeh" od zaciatku ale jedno to poviem...tvoja byvala je podla vsetkeho modelka a tie maju svoje maniere a castokrat sa nerady delia o nieco co im patri"lo" tak ci este prezijes svoje lebo ako citam 5 rokov je dlhy vztah aj ked nie celkom 100% a este ukaze pazuriky...ja nepoznam dovod rozchodu ale aj tak si myslim ze na nu ides zhurta a beries ju ako hysterku(mozno sa mylim) skus trosku zvolnit tempo kym sa to vsetko neutrasie lebo to este moze mat horsi koniec a takisto sa skus vzit do jej situacie ze to nie je pre nu lahke...len tolko

bonaqa

no peter sice nesledujem tento "pribeh" od zaciatku ale jedno to poviem...tvoja byvala je podla vsetkeho modelka a tie maju svoje maniere a castokrat sa nerady delia o nieco co im patri"lo" tak ci este prezijes svoje lebo ako citam 5 rokov je dlhy vztah aj ked nie celkom 100% a este ukaze pazuriky...ja nepoznam dovod rozchodu ale aj tak si myslim ze na nu ides zhurta a beries ju ako hysterku(mozno sa mylim) skus trosku zvolnit tempo kym sa to vsetko neutrasie lebo to este moze mat horsi koniec a takisto sa skus vzit do jej situacie ze to nie je pre nu lahke...len tolko

peter123

nashira. Je mi luto co si prezila :( Muselo to byt hrozne pre teba aj pre tvoje deti. Neviem si predstavit co je to zit s alkoholikom. Nikdy som ani nebol podvedeny. Ale ani to nechcem zazit. Dufam ze uz si stastna so svojim sucasnym partnerom...a ze vam to dlho vydrzi.

nashira

No Peter byvala ma stavy normalnej bezmocnosti:(.....smutne.Ked som sa rozchadzala s byvalim boli to hrozne chvile.Napisal mi na zrkadlo:Bolo to krasne ,ale kratke.....No pre mna to bolo dlhe a posledne roky strasne.A este mi napisala .Si ako krasny kvietok na luke chcem ta drzat v svojej hnusnej ruke:))).No rok po rozchode som preplakala a mala som lasku aku som predtym nezazila...myslim pocas toho roku az doteraz.Tiez som vztah najskor s jednym ukoncila a az potom zacala s druhym fyzicky.Rozumiem tomu co. prezivas.... Len ja som bola vydata a mala som deti ....Byvaly bol alkoholik a profesionalny sebec a nevernik.Miloval ma ,ale takou svojou cudnou laskou vsakze.....On doteraz lutuje ja som stastna a nelutujem.

peter123

nikola000 Jasne. Ja by som na jej mieste bol tiez zurivy. Asi kazdy by bol. Ved ja nehovorim ze nie. Ze to nieje ok som citil asi rok. Rok uz ma to tak nutilo jej stale hovorit ze to nieje ono...ale ona stale nic zahovorila to atd..Ja som si ju k sebe ani nenastahoval tak ze naraz. Ono to bolo tak ze prisla na vikend. asi pol roka to bol kazdy vikend. Potom uz ostavala aj cez tyzden a tak to nejak ostalo. Aj mi to vyhovovalo ved som ju mal rad. Nechal som to tak. Odradilo ma od nej viac veci. Nikdy cloveka nespoznas dokonale a vzdy ta nieco co spravi moze prekvapit. Mne sa to co som videl pacilo coraz menej. asi tak...

suedenim

a naco by sme sa bili:))ved preto je forum forom,ze ma kazdy iny nazor,ved sa neurazame,len mame ine skusenosti,ine nazory,je to zdrave...nuda by inak bolaa:))))
No ja ked doberiem antibiotika ma nic pred orosenou odmenou nezastavi:)))