Peter123 Milujem inú

peter123

Aj mne to nejak blbne. No asi to bude tym ze ten cas naozaj rychlo leti. Lebo ja fakt neviem. Bol som proste asi hlupy. No urcite. Idiot. Bolo to urcite aj zo zvyku. Nechcelo sa mi riesit veci s byvanim, s byvalou, s jej rodicmi...atd. Teraz nato mam dovod a chcem to spravit. To sme asi my chlapi taky...vymletyyy...

nellka

Vzťahy sú niekedy strašne zložité:( Ale je dobre, že sa to stalo teraz, ako keby ste už mali deti...Možno vám to bude klapať a možno nie, ale čo je veľké plus, že si sa dostal z tohto neuspokojivého vzťahu. A to ja obdivujem.

nellka

Zaznelo tu, že má právo /bývalá/sa na teba hnevať...Možno je to len môj pocit a možno preto, že mi opis bývalky sedí ja jednu osobu, ktorú som poznala, ale- čo si myslím, že jej najviac vadí to, že nemôže zniesť, že ťa už nevlastní...a že si ju v podstate urazil tým, že si sa s ňou rozišiel. Podľa toho, čo si písal, to v poslednom čase nestálo za veľa. Mňa by len zaujímalo, čo ste na sebe videli, keď ste spolu 5rokov vydržali. Všetko som čítala...aj tak nechápem. Možno to bude tým, že čas strašne rýchlo letí...

peter123

Zlazla. :) ja si rad precitam hocijaky nazor. Ale tieto baby s ktorymi si pisem su do mojej situacie zasvätene viac. Už som tu hovoril že moja byvala bola a stale je modelka...deti mat nikdy nechcela. Ja uz by som aj prijal. Varil som ja!!! IBA JA!!! Tiež som hovoril že upratovala raz za rok. Bol to moj byt...bol som aj predtym zvyknuty upratovat si, prat si...atď. Asi jedine co robila je ze prala..a aj to preto ze mala viac handier ako moje 2 sestry spolu s mamou dokopy...

zlazla

nikdy som nepovedala, ze je hajzlik.
prave naopak, sa mi paci, ze ukoncuje vztah bez podvadzania na rovinu. Pri rozchode vacsinou jeden tpei viac ako ten druhy.
Ja som len raogovala na par prispevkou, kde to uz smrdelo s podlizovanim sa a nakoniec na kritiku, ""asi ich niekto okaslal""
drzim mu palce, nech mu to vyjde....

zlazla

nikdy som nepovedala, ze je hajzlik.
prave naopak, sa mi paci, ze ukoncuje vztah bez podvadzania na rovinu. Pri rozchode vacsinou jeden tpei viac ako ten druhy.
Ja som len raogovala na par prispevkou, kde to uz smrdelo s podlizovanim sa a nakoniec na kritiku, ""asi ich niekto okaslal""
drzim mu palce, nech mu to vyjde....

zlazla

nikdy som nepovedala, ze je hajzlik.
prave naopak, sa mi paci, ze ukoncuje vztah bez podvadzania na rovinu. Pri rozchode vacsinou jeden tpei viac ako ten druhy.
Ja som len raogovala na par prispevkou, kde to uz smrdelo s podlizovanim sa a nakoniec na kritiku, ""asi ich niekto okaslal""
drzim mu palce, nech mu to vyjde....

zlazla

nikdy som nepovedala, ze je hajzlik.
prave naopak, sa mi paci, ze ukoncuje vztah bez podvadzania na rovinu. Pri rozchode vacsinou jeden tpei viac ako ten druhy.
Ja som len raogovala na par prispevkou, kde to uz smrdelo s podlizovanim sa a nakoniec na kritiku, ""asi ich niekto okaslal""
drzim mu palce, nech mu to vyjde....