Elektrické holiace strojčeky

Príspevok v téme: Elektrické holiace strojčeky
Pepej

Chcel by som sa Vás spýtať aké používate elektrické holiace strojčeky - planžetové, alebo fézkové, aký by ste si po vašej skúsenosti s ním kúpili teraz, v čom vidíte jeho výhodu, resp. nevýhodu. Už ma prestáva baviť holiť sa klasicky s penou..., tak uvažujem o kúpe elektrického. Nemáte z neho vyrážky, alebo niečo podobné.

MirpraHolova

podľa stránky www.testmagazin.sk odporúčajú BRAUN SERIES 7-799-7 CC - Tento prístroj vám ževraj zaistí absolútne dôkladné a pohodlné oholenie pomocou najpokročilejších technológií. Inovačná technológia Sonic využíva 10 000 mikrovibrácií, ktoré pomáhajú každým ťahom zachytiť viac fúzov. Tri režimy osobného nastavenia vám umožňujú voliť medzi extra citlivým a intenzívnym režimom pre rôzne tvárové zóny, čo zaisťuje individuálnejší prístup pri holení.

JankoSkral32

Elfinka skús holiaci strojček Philips BG 2024/15 . Ja mám tiež citlivú pokožku a nemôžem používať len tak všelijaké holiace strojčeky kedže som aj alergik. Tento strojček vyhral aj cenu produkt roka od heureky. Tu si môžeš prečítať o ňom viac: svetholenia.sk

elfinka

Ahojte potrebujem poradit co sa tyka strojceku na holenie ktory je naozaj taky ze sa s neho naozaj nevyhadze clovek.Nechcem pocut ziadne reklami len kvoli predaju chcem pocut pravdu cloveka co vyskusal mnoho strojcekou kym konecne nasiel ten s pravny s ktoreho sa nevyhadzal ....dakujem

anonnnym

Ahojte chcela by som sa Vas spytat aky je rozdiel medzi tym planzetovym a frezkovym holiacim storjcekom a ktory je lepsi...chcela by som kupit nejaky pritelovi ma dost citlivu pokozku ale neviem aky ani aka znacka je dobra:( prosiim poradte mi prosiim :)

Pepej

PHILIPS HQ7240/17 - nie, ma prilis dlhu dobu nabijania
PHILIPS HQ6645 - nieje tam pisane aku dobu sa nabija akumulator - cize asi bude len na siet dalsia nevyhoda neni umyvatelny vo vode
ak by som chcel daky lacny a frezkovy tak by som si kupil PHILIPS HQ7290 -Odkaz odstránený-
BRAUN 1190 - ak chces lacny moze byt,da sa vyuzit na siet aj na akumulator
BRAUN Series Z - Z40 Cruzer Series - je to takmer to iste ako ten vyssie, len ked by som si kupoval tak by som chcel aby bol plne vodotesny, resp. na pouzitie vo vode, bo clovek nikdy nevie kedy mu padne do vody, bude ho umyvat a natecie mu don voda, nechcel by som riskovat
BRAUN 2878 Cruzer3 Z50 - radsej by som si dolozil, aby som nebanoval a kupil si tento , ktory aj mam - -Odkaz odstránený- keby si mam kupit uz cruzer, tak nech ma plnu vybavu - stojan, nadstavce ma skracovanie, mozes si nastavit 4 dlzky a dalsi nadstavec, ak chces len skracovat chlpky...
som s nim spokojny, dlho vydrzi cca 14 dni pri kazdodennom holeni, pre niekoho ma nevyhodu - neda sa pouzit na siet - bezpecnost kedze je stavany na pracu aj vo vode, skusal som ho vydrzal, mne to nevadi, je rychlo pripraveny na dalsie pouzitie.
Ked u nas zbadal brat ze mam Braun, hned sa ma pytal ci je dobry, on ma Philips, uz cca 7 rokov, je s nim spokojny - kedze si ho kupil daaavno (ked uz u nas nebyval) som pozabudol ze ho ma.
Krstny mal celu vecnost Braun, planzetovy, kupil si novy, lenze sa vratil naspat k staremu, nikdy do neho nemenil nic, mal nevyhodu ze isiel len na siet

stanco

Pripajam sa k diskusii,ktora sa nejako predcasne ukoncila.Tiez vyberam,aky elektricky holiaci strojcek kupit,a neviem sa rozhodnut medzi Philipsom a Braunom.Resp.stale neviem,ci je lepsie planzetovy alebo frezkovy.Poradte,ak mate vlastne skusenosti alebo sa v tom vyznate.
Ktory z tychto by ste odporucali?

-Odkaz odstránený-

-Odkaz odstránený-

-Odkaz odstránený-

-Odkaz odstránený-

-Odkaz odstránený-

Pepej

Ja budem mať ten Cruzer v utorok 2 týždne, je to pohodlné holenie, páči sa mi to-som rýchlo oholený, nemusím používať penu na holenie (kvôli nej sa mi niekedy nechcelo holiť klasicky, predsa to zdržovalo, kým som si dal penu, oplachovať strojček). Teraz sa s Cruzerom holím každé ráno, zatiaľ som ho nabíjal len raz, hneď ako som ho kúpil. Gél po holení si dávam pretože sa mi páči ako je pokožka hladká a vláčna. Cruzer sa mi oplatil, vôbec nemám pokožku podráždenú, ani vyrážky. Kúpil by som si ho znovu. funtastic potom sa pochváľ, ako sa Ti pozdáva

funtastic

tak ja mam teraz tiez v umysle skusit holiaci strojcek. tiez mam velmi problemovu a citlivu plet. holim sa tak raz do tyzdna klasickymi ziletkami,ale rad by som sa castejsie holil,ale ziletkami to nejde a vyrazok kopa. dnes som pozeral ten BRAUN2838 Cruzer4 a zajtra si ho asi idme kupit. akurat sa bojim,ze ked sa budem este viac vyrazkovy,ze ho odlozim do skrine a tam bude nan padat prach. ale podam spravu :)

Pepej

Uvidíme, ako sa časom osvedčí, zatiaľ sa mi celkom pozdáva. Ja som si kúpil ten typ čo je plne vodotesný, človek nikdy nevie náhodou by padol do vody. Aký ste kúpili synovi, tiež plne vodotesný. Dal som hlavne na Tvoju radu, čo si mi písala o susedovi a tiež to, že sa synovi páči a je s ním spokojný, hádam budem aj ja.