kam sa chystate :D

laurikaa

Mimka ja mam tiez rada pekne tyrkysove more. Kde si zatial zazila najkrajsie more? Lebo plaze mam rada pieskowe ale zas more chcem ciste.A kde v tunise si bola:?

mimka

laurika ak nie si zatazena na more tak v tunise je fajn,ale more je podla mna nic moc,ale ber to tak ze ja si naozaj potrpim aby more bolo prekrasne a ciste,a tam kde ty ides su pieskove plaze a tie ja nemusim,inac ludia trochu otravny,ale v hoteli naozaj komfort,sluzby fajn

mimka

ja som na Zakyntose bola,je tam pekne more,vela zelene ale ak chces nieco aj vidiet pozicajte si skuter a obidete s nim cely ostrov,lebo v hoteloch teda neni moc co robit a ako som spominala greci su lenivi,vsetko odkladaju na zajtra,oni najradsej posedavaju pri vode,jedia a spievaju si.a zober si dost penazi,neni tam zrovna lacno..

laurikaa

Boli ste niekto v Tunise-Sousse Hotel Marabout?? a kde je krajsie more v turecku tunisku alebo spanielsku? Poradte prosiim chcela som ist do toho Tuniska ale teraz ked vidim ohlasy tak neviem no..Mate skusenosti s Tuniskom?

ejijeji

AHOJ, BOLI STE DAKTO V GRECKU :) CHYSTAM SA , NA ZAKYNTOS.... TESIM SA JUCH (MY SME V TUNISE MALI DOLARE ALE TUSIM NEBOL PROBLEM ANI S EURAMI)

barbinka

to je naozaj jedno. ja by som si vzala eurá, lebo tie mám aj doma, čiže by som nemusela chodiť zamienať, ale je to naozaj jedno.