Solarium

monuliatko2

Ahojte
mam otazku ohladom opalovania v solarku: Aka je najvhodnejsia poloha v leziacom solarku? Na chrbte, na bruchu...? lebo mam pocit, ze krk a dekolt sa mi vobec neopaluje a neviem, cim to je. Na tom mieste je totiz v solarku umiestnena ventilacia, tak neviem, ci ziarenie posobi aj na krk alebo nie. Dakujem

mirika.new39

Počula som že by som nemala do solária používať opaľovacie prípravky - krémy. Akú kozmetiku mám teda používať? Mám sa vôbec pred použitím solária niečím natrieť?

jancecka

barbinka, môže to byť samozjreme aj solárkom,aj opalovaním na slniečku,keď to preženiem, lebo pokožku to vysušuje, ale myslím že v mojom prípade to tak nie je. Mne už od základnej školy vraveli že vyzerám staršie, síce nebola som vyspelá, ani teraz som neni :D ale tvárou, jednoducho nie som z tých šťastných ktorý aj v 25-ke vyzerajú na 18 D: ale našla som si o 5 rokov naj kamošku, alebo ona našla mňa? a nádherne sa dopĺňame :D ona pri mne zostarla a ja pri nej zmladla :D

mirika.new39

V soláriu mi okrem ochranných okuliarov ponúkli aj uterák, no neviem načo. Sú tam predsa papierové obrúsky. Načo mi je aj uterák?

aj ja ???

ahojte, chcela by som sa spytat, zacala som chodit do solarka, uz som bola par krat, naposledy som bola predvcerom a to na 7 minut, chcem ist aj dnes tiez tak na 7 minut...ale chcem sa spytat ci je zle ak by som sla potom aj zajtra , t. j. sobota, ci je to velmi zle ak pojdem dva dni po sebe...a potom samozrejme ze dalsi krat by som sla az v pondelok...je to mozne? moze sa mi nieco stat, ale bo je to v pohode...prezijem to, vsak ? :-)))))

barbinka

jancecka: máš toľko rokov, čo ja. len podľa mňa vyzeráš staršie ako ja. a môže to byť aj tým solárkom. mne všetci tipujú maximálne 18 rokov.

dalila

Mozem jednu otazocku, tiez som zacala chodit do solaria a chodim 2 x do tyzdna tak na 10 minut, som dost bleda a nevyzram konecne ako mrtvolka len sa chcem spytat co pouzivate za kozmetiku po solarovani :-)