Solarium

lenkalienka

kwezinkaa131 ja som bola vcera prvykrat, pytala som sa tety v solariu ci netreba nejaku solarnu kozmetiku a povedala ze nie, ze to si kupis az potom ked ta trosku chyti a natries sa aby ta opalilo viacej. Takze nemaj strach.

kwezinkaa131

caute..ja idem dnes prvy krat do solarka..mam trochu obavy!lebo kamoska tvrdi ze sa nemam nicim natierat ani opalovacim!tak teraz neviem!je v tom niaky rozdiel?a je pravda ze pokozka scervenie ked ide niekto prvy krat do solaria?

jancecka

ja chodím na státie, kedysi asi pred 6 rokmi, či 7 som chodila na ležanie ale ostávali mi biele flaky na lopatkách a vpredu na bedrových kostiach, ale vtedy nebola iná možnosť, som myslela že to už zrušili :D

mirka 23

Opýtaj sa v solárku, koľko minút odporúčajú pre teba. Záleží aj od solárka, či je to obyčajné alebo turbo. Keď je to klasické na ležanie, tak na začiatok tých 6-8 minút. Na prvý krát nebudeš možno vidieť zmenu farby pokožky, návštevy solárka treba opakovať a postupne zvyšovať počet minút. Určite ti však odporúčam mlieko na opaľovanie do Solárka. Ochrániš si tak pokožku a aj ťa viac opáli. V solárkach majú aj jednorázové.
Pokojne sa tej kočky čo tam bude na všetko opýtaj.

jancecka

Prvý krát na 4 minútky, ale nečakaj zázraky, nebude to vidno D: teda aspoň na mne to nie je prvý krát vidno, až na nejaký štvrtý, piaty. Alebo keď vravíš že si snedá, ja som biela :D