Solarium + bleda pokozka

Príspevok v téme: Solarium + bleda pokozka
asdfgh

je tu niekto s velmi bledou kozou, co chodi do solaria? Uz ma otravuje byt tak bledy. Nemam sice uplne cervene vlasy a tvar ako jogurt, ale moc daleko odtial nie som...Fototyp asi 2, alebo 1/2. Mojim cielom ani nie je byt opaleny, mne staci mat aspon trochu normalnu zdravu farbu, nic viac. Myslite, ze sa to da dosiahnut par navstevami solaria? Je mi jasne, ze Antonio Banderas zo mna nebude, ale da sa dosiahnut aspon trosku zdrava farba? Alebo to nema cenu a iba scervenam. Dik za nazory.

fnuka

presne toho sa obavam, že budem cervena, kedze aj na slnku scervenám. Nechcem byť uplne hneda, to urcite nie, len tak trosicku aby som chytila zdravsiu farbu.

aloha123

caute
ja som chodila do solarka bola som nie velmi bleda ale zrovna nie telova -oranzova
tak som chodila asi cca 3mesiace do solarka kazdy tyzden raz do tyzdna alebo 2krat na 10minut...
opalilo ma krasne hnedo...

PRV NEZ SA TAM CHYSTATE TAK NECHODTE NA 10MIN STACI VAM 5 LEBO DO RANA VAS BUDE VSETKO PALIT ,SVRBIET,A BUDES AKO PAPRIKA DOSLOVA:-)
NAJPV PRVE DNI POSTACI 5 MIN POSTUPNE SI PRIDAVAJTE
NO A PO OPALENI BY SA NEMALO SPCHOVAT ANI KUPAT LEBO FARBA IDE DOLE ..POTOM SA ZACNE SUPAT A NEBUDETE VIDIET VYSLEDOK...

ale solarko inak neje najbezpecnejsia metoda opalenia...su teraz zdravsie metody...pytajte sa v solariach kde to najdete...

egresko

Nie nechodit este som nevidel peknu holku zo solarka vacsinou su to len zosusene slivky. Ale uznavam marketing a bioznis plan je to dobry, a zjavne to na 15 rocnych posobi.

fnuky

aj ja by som rada isla do solaria mam tiež svetlejsiu plet. chystam sa na stuzkovu a chcem si kupit saty s hlbokym vystrihom na chrbte, ale mam bleducky chrbat. Ale bojim sa ze budem mat umelu, oranzovu farbu. co si myslite? Chodite do solaria? Pekne vas opali?

marisssa

ahojte.no ja sa nikdy nedokazem opalit na slniecku, preto uz treti rok(cez leto) chodim do solarka.tam s tym nemam problem:-) ja som taka rysavka, trosku bledsia a sem-tam pehy:-)) ale v solarku sa vzdy opalim do hneda..

jajka

ahoj ja som tiez velmi bleda ja mam problem s opalenim aspon od pasa dole ma problematicky chyta ale teraz som zacala chodit do solaria a myslim ze solarium my zabera chytit farbu :) ale moj nazor je skus ist do solarka a skus sa tam informovat niekde by ti mali vediet povedat co a ako moj nazor :) vela stastia :)