CHALANI SEM

baku

kocka aj ja mam kucerave a kazda s rovnymi mi ich zavidi.. a chlapci si nevyberaju dievcata na zaklade tvaru vlasu.. to neries, narodila si sa kucerava a tak to ma byt, s tym si najkrajsia..

usiko

naozaj...nezehli si ich...ueny potesis, lebo ti zavidia a muzom sa to bohvieako pacit nebude a ty si znicis vlasy.....akokolvek ta bude niekto prehovarat, ze si ich neznicis, znicis si ich....a vies si predstavit, ze by si sa mala ostrihat nakratko s tvojimi kuceravymi vlasmi???lebo ine ta po pravidelnom pouzivani zehlicky ani necaka....

plamienka

janusqa, keby si mala rovne vlasy, tie by sa ti tiez nepacili :) Clovek nikdy nie je spokojny s tym, co ma :) Ani ja nie :) ja by som straaasne chcela mat pekne kucerave vlasy, ale mam ich rovne :(( Nezehli si ich, len si ich znicis...

janusqa

no ja newiem ked idem niekam tak sa ludia po mne divaju ale ja nwm ci sa im to paci ......a stihla moc niesom taka normalna mam 50/156 ale som strasne nizka :((

usiko

zlatko, nezehli i vlasy...keby si vedela, ze 95 percent zien ti zavidi a chce mat take vlasy a ty si ich zehlis a mas z toho depky....moja zlat..nechaj si ich ak, su krasne a je to vynimocne, ved kolko zien si davalo robit trvalu len aby mali to, co ty mas od prirody...a osobne si myslim, ze zena, ktora je akokolvek skareda, ale je aspon trochu stihla a ma kucerave vlasy je prave ta, za ktorou sa chlapi otocia...vsimla som si to, taka zena jednoducho vdaka vlasom ma charizmu....nieco ine nez my obycajne....