Erekcia problem v posteli

Príspevok v téme: Erekcia problem v posteli
citiw

Chcem sa spytat,ci mi vie niekdo poradit. Mam 23 rokov a problemi z udrzanim erekcie.Ked som s partnerkou,tak ked uz mam ekerciu nieje taka silna ako ked som sam.Alebo som v nej, a ochabne mi.Ani orgazmus nieje taky isty,ako ked si to robim sam. Oralny sex od partnerky ma tiez nevzrusuje,a dost mi to vadi ze partnerka mi chce takto pomoct a nedari sa jej. Nezijem pravidelnym sexualnym zivotom,a viac ci menej to tak bolo pri vsetkych partnerkach. Vie mi niekdo poradit kam ist? Za akym Dr.,lebo dost zle sa mi o tom hovori pred nejakym dr

citiw

A vie mi niekdo poradit kam ist? ake oddelenie, lebo rozpravat o tom pred klasickym lekarom sa mi veru nechce :-) Moze byt aj nejaky sukromny sexuolog

jankahoralka

tak citiw, je to problem psychickeho povodu. Jasneee, ziaden chlap si nieco take nepripusti ale je to tak. Ty si toho vedomy nie siale tvoje podvedomie ano. Urcite zajdi za psychologom a hambit sa urcite nemusis, nie si s tymto problemom sam. Drz sa

evik

Ach jaj, tie sexualne problemy...nuz, hanba-nehanba, existuju sexuologicke poradne. Myslim, ze za pokus nic nedas...(az na 20.- :o(). Drzim palce