Fixný strojček, odborník na slovo vzatý

Príspevok v téme: Fixný strojček, odborník na slovo vzatý
tomáš

Ahoj, mám 21 rokov a neposlušné zuby, ktoré nie sú tam kde by mali byť. Chcem si dať urobiť fixný strojček, a rád by som sa spýtal na Vaše dobré či zlé skúsenosti s týmto aparátom a vašimi čelustnými ortopédmi. Ja by som si to chcel dať urobiť konkrétne u MUDr. Rudolfa Brauna, máte s ním niekto nejaké skúsenosti? A ešte by som rád vedel koľko vás to stálo a či sa vám vaše vyrovnané zuby začali po čase vracať do pôvodnej (zkrivenej) polohy.

stefanGHGHGH

dobry den chcem sa opytat... chcem si dat fixny aparat na horne aj dolne zuby...dolne mam hodne krive...no na hornych je anomalia dost mala... moze mi teda stomatolog aparat z hornych zubov dat dole skor ako z dolnych ? ci ich musim nosit oba rovnako dlho? a este jedna podotazka je mozne vyrovnannie zubov aj za pol roka pri malej odchylke? dakujem

zufala..:(

ahojte!ja mam tiez problem zo strojcekom...tiez ho mam nosit..len sa bojim toho co tu vsetko pisete...ako dlho sa na neho caka(strojcek)??a ako sa nasadzuje?bo jedna kamoska mi vravela ze sa vrta do zubu a druha zase ze sa tam lepi alebo co....a kolko taky strojcek stoji?..lebo moja zubarka je taka ze to co chcem ja vediet tak mi nikd nepovie...vzdy vravi nieco ine..moj email... jessica2351@azet.sk

faith

Mne sa teda urobil kaz v medzizubnom priestore aj na inom zube.Bola som u zubárky a ona si to nevšimla, snažila som sa jej vysvetliť že ma to strašne bolí a že ten kaz aj vidno a ona nič:( nemám dobré skusenosti so strojčekom, keby som to mohla vratiť hned to vratim, bohuzial to nebolo moje rozhodnutie,,:(

megan

ssia: mne trhali zuby pred rokom a pol a az teraz mam strojcek kompletne nasadeny. Cast strojceka som mala, ked mi trhali zuby, a odvtedy trvalo rok a pol, kym mi ho zubarka cely nasadila.

dada888, k zubarke musis chodit, aj ked nosis strojcek. Pod zamkami sa ti kazy nespravia, ale okolo nich mozu. Ja nosim strojcek uz 2 roky a zatial nemam ziadny kaz.

dada888

Nestalo sa nikdy nikomu, ze by sa mu vytvoril kaz? ja si mam dat tiez strojcek, ale nehce sa mi verit, ze pocas troch rokov nosenia sa mi ziaden kaz neurobi...

gabrischko

Ahoj barbina. Budem stručný tiež chcem strojček na zuby ibaže je v tom tiež vec že mám viac ako 18 a všetky zákroky si budem musieť hratiť sám .Cena strojčeka čo zaň vyhodila tvoja kamoška je viac než cool, neviem či použijú starý drôt z kosačky alebo nejaký separovaný čo hrdzaveje a je mi to jedno, za 8000SK je to viac než lasné:D. Mohla by si mi prosím dak meno alebo nejaký kontakt na toho stomatologa?Dakujem ti:-))

1250 libier

takze ja mam sice len 18 ale mam strojcek a som s nim spokojna.strojcek ma vynsiel 1250 libier nakolko zijem v severnom irsku.mala som zuby jak upir no po troch mesiacoch nosenia sa mi zuby vyrovnali do roviny vsetky. a sa tesim a papat sa len podla moznosti a kto to jak znasa a na napriklad teraz papam hranolky a pohodaaa :D a ked aj niekedy boli a je treba aj vziat aj nejake tabletky od bolesti ,ale tak co sak pre krasu sa trpi :D