Ja a ana?????

Príspevok v téme: Ja a ana?????
ana???????

Ahojcek , cela by som sa spytat , ze ci je moje spravanie dako ryzikove pre vznik any...Stale na seba hladim do zrkadla , ze aka som tucna, neznasam to co v nim vidim , cem mat krasnu chudu postavu , lenze nedari sa mi to a uz som sa pokusala drzat diety , lenze zdy to vydrzim asi tak 3 dni... Dost xodim po pro ana strankach , zaujimam sa o to a vazne moooooooc moooooooooc cem nejest , ale nemam vobec pevnu volu...

ana???????

majla: ahooj no naozaj tet zas budem opisovat teba :D uz som to 4 dni vydrzala...ale potom som sa prejedla :( ...achod napr. na www.meggan.webgarden.cz to je asi naj. proana stranka... a kedbyze ces ozvy sa mi na icq 375050846

majla

to poznam:) ja som presne presne taka ista.skutocne.akokeby si opisovala mna.tiez vyzdrzim chudnut tak najviac 3 dni ale teraz to ide uz tak 4:D neviem ako som to dokazala ale bojim sa.vjes.stale myslim na jedlo.aj prave teraz dojedla som jablko a uz to vidim ako budem cely vecer mysliet nato ze som hladna alebo tak.som velmi maskrtna a preto mam s tym chudnutim dost problem.rozhodla som sa ze budem pit vela zeleneho caju a skoncila som tak ze ho pijem denne 2 litre:D moja vaha balancuje medzi 58-60 chcem mat aspon 52.budem spokojna.ale ako??? cvicit sa mi nechce a nemam kde.rozmyslala som nad bulimiou ale ako citam tie prispevky ze po bulimii sa dokonca pribera nemam zajem.ale uz som natom blbo.tss.....:((

nikushik

prepac moja, ale ver mi ze ja ti chcem dobre, mala som presne 15 ked sa to zacalo, keby som mohla cas vratit spat zacala by som radsej jest este viac ako jest coraz menej...:( hovorim ti ze ak s tymzacnes, tak si zacni uzivat posledne chvile s priatelmi, posledne uprimne usmevy a posledne slobodne myslienky...bez veci typu co si dam dneska?ooo dobre dnes nic nebudem a zajtra pojdem do obchodu kupim si cele balenie zmrziny a 2 cokolady a potom zase sak pohoda dalsie 4 dni budem iba byt zeleny caj abyb som to spalila...
20,1 nieje nic strasne, baby vzdy priberu okolo 15 rokov a nalakaju sa, lenze ono tie kila pojdu trosku dolu,r esp. sa presunu do spravnych partii :) vies a tak ti poviem...

su dva typy vychrtlich ludi, prirodzene chudi ktori jedia od rana do vecera a nepriberu a druhi typ ktori na to aby im trcali kosti sa neprestajne obmedzuju, lenze je otazne do kedy to vdrzia :(

a neverimze na tebe neni nic pekne, ake mas konicky?..

ana???????

nikushik: Mam 15 a nemam na sebe vobec nic pekne!!! Nevravim , ze som obezna , ale niesom tak chuda aka cem byt..mam BMI 20.1 co nieje obezita , ale je to strasne mooooooc...Kamosky mi vravia , ze niesom tucna len mam trosku brusko , ale vraj , ze to nic vraj nato stacia dake brusaky...ale to je blbost!!!! cem schudnut a byt vazne pekna , pretoze to je to jedine co by som mohla mat na sebe pekne...

pusate

aj ja som kôli ane prišla o kamarátky a ostala som sama aj moja babi umrela kôli mne...videla som ako trpí ale nedokázala som prestať...nikdy si to neodpustím!

lenik

toto presne pocitujem :(
kamarati ma zacali ohovarat ze som sa na nich vybodla ze aj ked som mala ist na vylet tak som sa vyhovorila ze nemozem a uz sa to stalo niekolko krat a vsade sa dozvedam ze ma len ohovaraju ze asi som sa zmenila a nasla si inych kamaratov a pritom to tak vobec nieje a nikoho ineho nemam :(

nikushik

prosim ta moze hadat vek? 13..trafila som sa?...alebo12?
dievca, vies ja ked nieco taketo vidim tu napisane :( je mi smutno, smutno za teba, lebo nevies ako si pokazis zivot, ked do konca zivota nebudes vediet normalne bez rozmyslania jest..nikdy nepojdes bez rozmyslania do chladnicky, ked pojdete s kamaratmi priatelmi...priatelom na vecere do pizzerie, ty si pizzu nikdy nedas..nie budes rozmyslat sustavne ako sa vyhovorit, kam to jedlo schovat, zacnem sa prestat zaujimat o inych , vsetko tvoja nalada bude zavisiet od udaju co ti ukaze rucicka na vahe...plus 100 gramov pokazena nalada na dva dni, minus sti gramov krasny den, teda nie krasny...zacne ti byt zima, zacnes blednut, budes mat suchu pokozku, vynecha ti menzes, zacnu ti padat vlasya telo budes mat samu modrinu... nenicim a zabijas tym len seba, zacnes zabijat svojich najblizsich...priatelov a hlavne rodinu, rodicia budu vidiet ako im dcera umiera, kamarati / teda ak po obdobii izolacie, ktora je s ppp spoje este nejakych budes mat)ta budu lutovat, ohovarat....

a teraz uvazuj, poziri sa na seba, uricte tucna niesi, deti niesu tucne ( teda dobre najdu sa obezne, ale ty si vo vyvoji, ja viem ze to tu hovori kazdy ale je to pravda...

mas urcite v sebe nieco pkne, dobre ked niesi vychrtla modelka ( a predpokladam ze presne nou chces byt..) co tak sport?... urcite rada behas, lopta a taak...vies si predstavit nejaku kostru s basketbalkou v ruke?...asi nie :(

moja prosim ver mi, a vy vsetky ostatne ktore ste tu a vobec nad niecim takym uvazujete

Zivot je dar, kazdy sme ini a to nas robi vynimocnymi ....